1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

З 20 по 01 березня в актовій залі коледжу проходитиме виставка художніх робіт Марини Соченко

З 20 по 01 березня в актовій залі коледжу проходитиме виставка художніх робіт Марини Соченко – відомої української художниці, волонтера, яка плідно працює в галузі образотворчого мистецтва майже 30 років. Виставка «Обличчя Майдану» присвячена 4-й річниці вшанування Героїв Небесної Сотні. Творчість Марини Соченко базується на глибокій національній традиції, патріотизмі. В своїх роботах художниця поєднує високий професіоналізм з активною громадянською позицією.

Виставка організована в межах низки заходів із вшанування Героїв Небесної Сотні, які проводитимуться в коледжі.

 

 

 

Відкриття виставки картин  «Обличчя Майдану».
Присвячено 4-й річниці вшанування Героїв Небесної Сотні!

 

Марина Соченко      
прес-реліз

 

Марина Петрівна Соченко – відома українська художниця, волонтер, яка плідно працює в галузі образотворчого мистецтва майже 30 років. В її творчому доробку 36 персональних виставок, учасник 50 міжнародних та всеукраїнських виставок. 20 років викладає в Національній Академії образотворчих мистецтв і архітектури. Заслужений діяч мистецтв України. Доцент кафедри живопису. Член Національної Спілки художників України. Її творчість базується на глибокій національній традиції, патріотизмі. Художниця поєднує високий професіоналізм з активною громадянською позицією.

 

З першого маршу «мільйонів», що рушив від пам’ятника Т. Шевченка до Європейської площі 2013 року, стала сучасним художником-літописцем подій, через які пройшла вся свідома Україна. Вражена пробудженням народної волі, писала картини-репортажі народних віч, робила замальовки. У Будинку профспілок вже без вікон на прохання захисників Майдану Марина Соченко зуміла зробити виставку картин, яка стала своєрідним оберегом для тих змучених і змерзлих хлопців, які несли варту на Майдані.  Серед них були справжні герої, яких тільки і встигав фіксувати олівець художника. Це була психологічна підтримка тих, хто стояв на Майдані. Так була створена галерея портретів учасників Майдану з різних міст і сіл України.

 

Після початку війни, продовживши волонтерську діяльність малювала в  госпіталях поранених добровольців, бійців Ато, загиблих Героїв. Створила серію  портретів воїнів, які воювали, або й досі несуть свій військовий обов’язок.

 

Альбом «Обличчя Майдану» став її вагомим внеском у відображення тих трагічних і славних подій в українському образотворчому мистецтві і отримав престижну премію НСПУ «Благовіст».

 

Соченко М.П. має 36 персональних виставок («Боріться-поборете», «Україно, ти моя молитва», «Світе тихий, краю милий», «Обличчя Майдану» у Верховній Раді України, заради майбутнього України». В Українському Домі.

 

У складі високо мобільної групи центру морально-психологічного забезпечення Збройних  Сил України була на передовій лінії фронту, звідки привезла 65 портретів героїв, захисників України. В результаті  До дня Збройних Сил України в Українському домі презентувала виставку «Народжені вільними».

 

ЇЇ творча і волонтерська діяльність відзначені вищою нагрудною відзнакою Народного Руху України «За заслуги перед Українським народом» II ступеня (2016р.), медаллю «За жертовність і любов до України» Української православної церкви Київського патріархату (2015р.), пам’ятна медаль благодійної організації «Спілка матері миру» « За благодійну діяльність» (2016р.), від всеукраїнського об’єднання «Країна» нагрудною відзнакою «Гідність та воля» (2016р.), від українського козацтва медаль «Берегиня»(2016р.), подяками громадських організацій, музеїв та ін.

 

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

 

АНОНС

За результатами
Національного туру
Міжнародного конкурсу
комп’ютерних проектів
 «
INFOMATRIX-2018»
право у складі делегації
представляти Україну отримали:

«ROBOTICS»

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)

2.  Василенко Артем (ВМД-3)

3.  Пігорев Арсеній (19-1)

«SHORT MOVIE»

4.  Селезньов Євгеній (ВМД-3)
Керівник: Протопопов В.В.

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2812
Перегляди статей
906895

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK