1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

З 20 по 01 березня в актовій залі коледжу проходитиме виставка художніх робіт Марини Соченко

З 20 по 01 березня в актовій залі коледжу проходитиме виставка художніх робіт Марини Соченко – відомої української художниці, волонтера, яка плідно працює в галузі образотворчого мистецтва майже 30 років. Виставка «Обличчя Майдану» присвячена 4-й річниці вшанування Героїв Небесної Сотні. Творчість Марини Соченко базується на глибокій національній традиції, патріотизмі. В своїх роботах художниця поєднує високий професіоналізм з активною громадянською позицією.

Виставка організована в межах низки заходів із вшанування Героїв Небесної Сотні, які проводитимуться в коледжі.

 

 

 

Відкриття виставки картин  «Обличчя Майдану».
Присвячено 4-й річниці вшанування Героїв Небесної Сотні!

 

Марина Соченко      
прес-реліз

 

Марина Петрівна Соченко – відома українська художниця, волонтер, яка плідно працює в галузі образотворчого мистецтва майже 30 років. В її творчому доробку 36 персональних виставок, учасник 50 міжнародних та всеукраїнських виставок. 20 років викладає в Національній Академії образотворчих мистецтв і архітектури. Заслужений діяч мистецтв України. Доцент кафедри живопису. Член Національної Спілки художників України. Її творчість базується на глибокій національній традиції, патріотизмі. Художниця поєднує високий професіоналізм з активною громадянською позицією.

 

З першого маршу «мільйонів», що рушив від пам’ятника Т. Шевченка до Європейської площі 2013 року, стала сучасним художником-літописцем подій, через які пройшла вся свідома Україна. Вражена пробудженням народної волі, писала картини-репортажі народних віч, робила замальовки. У Будинку профспілок вже без вікон на прохання захисників Майдану Марина Соченко зуміла зробити виставку картин, яка стала своєрідним оберегом для тих змучених і змерзлих хлопців, які несли варту на Майдані.  Серед них були справжні герої, яких тільки і встигав фіксувати олівець художника. Це була психологічна підтримка тих, хто стояв на Майдані. Так була створена галерея портретів учасників Майдану з різних міст і сіл України.

 

Після початку війни, продовживши волонтерську діяльність малювала в  госпіталях поранених добровольців, бійців Ато, загиблих Героїв. Створила серію  портретів воїнів, які воювали, або й досі несуть свій військовий обов’язок.

 

Альбом «Обличчя Майдану» став її вагомим внеском у відображення тих трагічних і славних подій в українському образотворчому мистецтві і отримав престижну премію НСПУ «Благовіст».

 

Соченко М.П. має 36 персональних виставок («Боріться-поборете», «Україно, ти моя молитва», «Світе тихий, краю милий», «Обличчя Майдану» у Верховній Раді України, заради майбутнього України». В Українському Домі.

 

У складі високо мобільної групи центру морально-психологічного забезпечення Збройних  Сил України була на передовій лінії фронту, звідки привезла 65 портретів героїв, захисників України. В результаті  До дня Збройних Сил України в Українському домі презентувала виставку «Народжені вільними».

 

ЇЇ творча і волонтерська діяльність відзначені вищою нагрудною відзнакою Народного Руху України «За заслуги перед Українським народом» II ступеня (2016р.), медаллю «За жертовність і любов до України» Української православної церкви Київського патріархату (2015р.), пам’ятна медаль благодійної організації «Спілка матері миру» « За благодійну діяльність» (2016р.), від всеукраїнського об’єднання «Країна» нагрудною відзнакою «Гідність та воля» (2016р.), від українського козацтва медаль «Берегиня»(2016р.), подяками громадських організацій, музеїв та ін.

 

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1361182

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK