1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Обговорення проекту, спрямованого на використання досвіду програми NICE (національна ініціатива з кіберосвіти)

 7 серпня у КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою відбулася робоча зустріч з обговорення проекту, спрямованого на використання досвіду програми NICE (національна ініціатива з кіберосвіти) за участю директора коледжу Василя Петровича та директора ГО "Українська академія кібербезпеки" Андрія Пазюка, начальника відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти Вікторії Косик та наукового співробітника відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти Галини Коломоєць. 

 

Cпівпраця керівництва коледжу з представниками та керівниками структурних підрозділів Державної прикордонної служби України

Стала доброю традицією співпраця керівництва коледжу з представниками та керівниками структурних підрозділів Державної прикордонної служби України.

 31 липня, в рамках договору про співпрацю між навчальним закладом і ДПС України, відбувся робочий візит деректора Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Василя Петровича до Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України іменя генерал-майора Ігоря Момота.

Під час зустрічі з начальником Головного центру підготовки прикордонників полковником Дмитром Коцерубою обговорені актуальні проблеми підготовки фахівців зі спорідненими з військово-обліковими спеціальностями, намічені і конкретизовані напрямки подальшої співпраці.

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

 Не можу стриматись  від висловлення вдячності  вам за обрання нашого коледжу для професійного навчання. Наш колектив зробить все можливе, створюючи якісні умови для вашого ефективного життєвого зростання, щоб ви про свій вибір не пожалкували. Переважна більшість з вас є талановитими українцями.

Ц І К А В О, С У Ч А С Н О, А К Т У А Л Ь Н О

Ініціативна група освітян, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники Одеської національної академії зв'язку ім. Попова та Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою розпочали роботу над розробкою професійного стандарту нового покоління. З’явиться нова професія широких кваліфікацій з назвою "Майстер цифрових систем виробництва". Можливий інший варіант назви професії "Оператор цифрових систем виробництва". Методика створення освітньо-професійних стандартів передбачає конструктивний діалог з роботодавцями.

ПРОЕКТ «СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ»

Інноваційний освітній проект «Сонячний коледж», який розпочато в коледжі з вересня 2017 року, досяг стадії активного розвитку.

 

ВИПУСК - 2018

28 червня у Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» пройшли урочистості з нагоди Дня конституції та завершення навчального 2017-2018 року.

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2834
Перегляди статей
1308986

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK