1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Даруймо добро на Різдво!

Нема, напевне, нічого таємничішого та чарівнішого, ніж очікування новорічних свят і нема нічого приємнішого, ніж дарувати радість всім, хто знаходиться поряд, або в іншому куточку світу.

          І дорослі, і малі вірять у дива, які відбуваються у передноворіччя. Добрі справи, навіть найменші,  з доброї волі кожного українця раптом можуть стати найжаданішим сюрпризом для тих, хто вірить.

Сьогодні особливо важливо вірити у чудодійну силу новорічних свят, коли Святий Миколай разом із янголами спускається на українську землю, зболену війною та нещастями. Підтримка та віра у Святого Миколая надзвичайно потрібна нашим дітям, які найбільш вразливі та незахищені, які чи не найбільше потерпають від політичних перипетій.

Напередодні новорічних свят адміністрація, педагоги, учні та курсанти ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» разом з волонтерами щиросердно долучилися до реалізації доброчинної акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», яка проводиться з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, активізації міжрегіонального співробітництва тощо.

12 грудня представники коледжу  з числа адміністрації, педагогічного колективу, курсантського та учнівського складу під урочистий супровід народного духового оркестру «Либідь» провели потяг, який відправився за маршрутом:  Київ  Чигирин  Дніпро  Запоріжжя  Волноваха  Маріуполь  Бердянськ  Генічеськ  Херсон  Миколаїв  Одеса  Київ. У ньому відбули з місією і курсанти коледжу на чолі з завідуючим відділення військово-фізичної підготовки підполковником Зубовим А.В.

Для учнів Волноваського професійно-технічного училища вони передадуть солодощі та 240 адресних привітань, виготовлених власноруч учнями та педагогами коледжу, в тому числі особливі дарунки для 10 дітей-сиріт.

Разом з представниками коледжу потяг провів та благословив на щасливу подорож перший заступник голови синодального управління військового духовенства протоієрей Мельник Тарас.

Не стояли осторонь проведення цієї акції й інші столичні професійно-технічні навчальні заклади: Київське вище професійне училище залізничного транспорту, Київське вище професійне училище деревообробки, Вище професійне училище №33 м.Києва, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м.Києва.

Ідея акції знайшла прихильників і серед профосвітян інших регіонів. Подарунки дітям передадуть заклади професійної освіти Дніпропетровщини та Запорізької області. Зокрема,  ДНЗ «Михайлівське ВПУ» приготувало смачні хлібобулочні та борошняні вироби.

Всі, хто приєднався до акції, мав на меті допомогти дітям відчути серцем тепло і затишок української родини, атмосферу новорічних свят. 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  Ми в соціальних мережах

 
   
          

Авторизація

ОГОЛОШЕННЯ

 Розклад занять
 з 15.01.2018 н.р.

Детальніше

Перегляд атестації

тільки для зареєстрованих
користувачів

 

 

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
2590
Перегляди статей
565091

ГОЛОВНА

 

ВСТУПНИКУ

 

НАВЧАННЯ

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО КОЛЕДЖ

Історія

Наші досягнення

Адміністрація

Педагогічний колектив

Матеріальна база

Публічна інформація

Співпраця

Про нас говорять

 

КОНТАКТИ

Наша адреса

Форум

Зворотній зв'язок

 

НОВИНИ

 

МАПА САЙТУ

 

Правила вступу

Професії на базі 9 класів

Професії з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Професії на базі 11 класів

Молодший спеціаліст

Приймальна комісія

Заяви про себе

 

МЕДІАТЕКА

Фотогалерея

Відеотека

Відеолінійки

Радіопередачі

 

ВИХОВАННЯ

Гуртки

Класному керівникові

Поради психолога

Поради юриста

Самоврядування

 

Розклад занять

Розклад дзвінків

Бібліотека

Електронний кабінет

Щоденник

Атестація

Підготовка в умовах підприємства

ЗНО

Конкурси

Олімпіади

Батькам

 

МЕТОДИКА

Методичний кабінет

Досвід та інновації

Школа педагогічної майстерності

 

 

 

 

Урядовий портал

Президент України

Міністерство науки і освіти України

Комітет з питань науки та освіти

Київська міська державна адміністрація

Департамент освіти і науки, молоді і спорту КМДА

Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

НМК ПТО у м. Києві

Педагогічна преса

Інтернет Асоціація України

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2007-2018   ® All COLLECTIVE KPK