1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  1. Методичні рекомендації до семінарських занять, методичні вказівки до виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисципліниІсторія  України ”(для студентівмолодшого спеціаліста”).

     Курс  «Історії України» присвячений усвідомленню мети і завдань названого предмета , загальноосвітнього, соціально-виховного і прагматичного значення його вивчення студентами вищих навчальних закладів. Вивчаючи тему, важливо зрозуміти сутність та особливості  періодизації українського історичного процесу, визначити характерні риси кожного з історичних періодів. Велике пізнавально-методологічне значення має розуміння джерельної бази історії України, особливостей класифікації джерел, значення для відтворення історичного минулого українського народу основних типів і видів історичних джерел, сховищ, у яких вони зберігаються і вивчаються.

      Історія України – це історія злетів і падінь, перемог і поразок нашого народу. Проблема ставлення до минулого завжди була сучасною. Особливої гостроти вона набула в умовах набираючого сили процесу культурно-національного відродження України. Що із залишеної минулими поколіннями спадщини слід приймати, берегти і розвивати? Від чого слід категорично відмовитись? Відповіді на ці питання дати не так просто, оскільки безперервний плин історії невтомно породжує події, ситуації та процеси, у яких іноді досить суперечливо і примхливо поєднується, зливаючись в одне ціле, результати і наслідки перемог, поразок, успіхів і помилок. Але якщо ми по-справжньому  хочемо зрозуміти проблеми сьогоднішнього дня, вільно орієнтуватися у сучасному світі, нам необхідно ретельно аналізувати уроки історичного досвіду. Тому основна мета посібника, який Ви тримаєте у руках, - не просто допомогти тому чи іншому студенту вивчити  історію України, а в першу чергу, навчити його структурному аналізу та систематизації історичних подій і явищ. Тому посібник надає конкретний план семінарського заняття, теми рефератів а також питання для самостійної роботи і рекомендовану література.

      Посібник має дві основні цілі. Перша з них практична, де студент сам відшукує інформацію при підготовці до семінарських занять,враховуючи методичну і інформаційну допомогу, починаючи від первістків людського життя на території сучасної України і закінчуючи проблемами розбудови сучасної Української держави. Окрім практичної є ще науково-методичний матеріал,присвячений основній проблематиці курсу. Студент користуючись посібником акцентує увагу на  суть, причини, хронологічні рамки, етапи розвитку, складові частини, тенденції, характерні риси, протиріччя, особливості, наслідки,значення. Тому посібник буде корисним не тільки студентам а й викладам і всім, хто цікавится Історією України.

 

Прізвище, ім’я, по батькові  та адреса електронної пошти особи,

яка надає додаткову інформацію:

‑Коваленко Наталія Миколаївна

mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1409498

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK