1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

20 січня у столичному Будинку вчителя пройшла науково-практична конференція, організована земляцтвом житомирян, за участі представників педагогічного колективу коледжу на тему: «Народні традиції у національному та сімейному вихованні».  

 

У виступах зазначалося, що сім'я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей. З перших днів появи дитини на світ сім'я покликана готувати її до життя та практичної діяльності, в домашніх умовах забезпечити розумну організацію її життя, допомогти засвоїти позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінки й діяльності.

Невід'ємною частиною культури наших пращурів була народна родинна педагогіка. Скарбниця народної педагогіки містить перевірені віками національні виховні традиції, культурно-освітні цінності.

Виховні зусилля тільки тоді матимуть вплив на формування особистості, коли базуватимуться на міцному національному підґрунті.

Тому учасники конференції закликали громадськість та освітян й надалі робити все можливе, аби не втратити той багатовіковий досвід народного генія, що втілений у здобутках народної педагогіки та педагогічних поглядах видатних синів України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1407243

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK