1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

 Не можу стриматись  від висловлення вдячності  вам за обрання нашого коледжу для професійного навчання. Наш колектив зробить все можливе, створюючи якісні умови для вашого ефективного життєвого зростання, щоб ви про свій вибір не пожалкували. Переважна більшість з вас є талановитими українцями.

Ц І К А В О, С У Ч А С Н О, А К Т У А Л Ь Н О

Ініціативна група освітян, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники Одеської національної академії зв'язку ім. Попова та Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою розпочали роботу над розробкою професійного стандарту нового покоління. З’явиться нова професія широких кваліфікацій з назвою "Майстер цифрових систем виробництва". Можливий інший варіант назви професії "Оператор цифрових систем виробництва". Методика створення освітньо-професійних стандартів передбачає конструктивний діалог з роботодавцями.

ПРОЕКТ «СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ»

Інноваційний освітній проект «Сонячний коледж», який розпочато в коледжі з вересня 2017 року, досяг стадії активного розвитку.

 

ВИПУСК - 2018

28 червня у Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» пройшли урочистості з нагоди Дня конституції та завершення навчального 2017-2018 року.

Вітання випускникам!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчання!

Обговорення та оцінювання діяльності директора коледжу В.С.Петровича

26 червня 2018 року в навчальному закладі відбулася нарада, на якій відбулося обговорення та оцінювання діяльності директора коледжу В.С.Петровича шляхом відкритого голосування членами педагогічного колективу за результатами звіту керівника.

 

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1367068

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK