1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Захід до дня народження Лесі Українки

25 лютого 1871 року народилася українська поетеса, перекладач, громадський діяч Леся Українка.

Саме цій події в бібліотеці коледжу ( вул. Гарматна, 10) бібліотекарем Карпенко Л. М. було організовано виставку творів поетеси.

Викладачі української мови та літератури, Козак Т. П. та  Пасічник М. О., курсанти коледжу продекламували улюблені рядки з творів поетеси.

На згадку про захід було зроблено фото. 

25 лютого 1871 року народилася українська поетеса, перекладач, громадський діяч Леся Українка.

Саме цій події в бібліотеці коледжу ( вул. Гарматна, 10) бібліотекарем Карпенко Л. М. було організовано виставку творів поетеси.

Вітаємо переможців XVIІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018»

21-23 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»», Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та спонсорів Компанії «Скайлайн Софтвер», ГО «Спілка автоматизаторів бізнесу», Компанії «Інтер Системс», Міжнародної патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» проходив фінал XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018».

Захід для курсантів коледжу, за участі Київської Громадської організації – «Товариства ветеранів розвідки ВМФ»

22 лютого 2018 року в бібліотеці імені О. Довженка відбувся захід для курсантів ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», за участі Київської Громадської організації – «Товариства ветеранів розвідки ВМФ». Висвітлювалася роль річкової флотилії в героїчній обороні Києва (липень – вересень 1941 р.). Військова флотилія – це з’єднання річкових військових кораблів на Прип’яті, Дніпрі, Десні, що була сформована в червні 1940 р. на базі Дніпровської військової флотилії. Виконавши завдання, моряки підірвали свої кораблі і билися у складі оточеного угруповання Південно-Західного фронту.

Всеукраїнський семінар-практикум «САМБО у кожний навчальний заклад»

 

 

 21-22 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «САМБО у кожний навчальний заклад», організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ВГО «Національна Федерація Самбо України».

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

 

 

Вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні,  20 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулась Година пам'яті «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ГЕРОЇ СЕРЕД НАС !».  

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови!

 

Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і у нашому навчальному закладі. Проводилися тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, із мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

 

 


Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

ГРАФІК РОБОТИ
приймальної комісії

з 09:00 до 19:00
субота з 09:00 до 15:00
неділя вихідний

тел. (044) 234-19-76

тел. (044) 456-50-37

Засідання приймальної комісії –
співбесіди з абітурієнтами
для вступу на навчання
на 2018-2019 н.р. відбудуться:

Чекаємо на Вас!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2828
Перегляди статей
1192068

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK