1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

В Україні розпочалась реєстрація на ЗНО

6 лютого в Україні розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація триватиме до 19 березня.

Для успішної реєстрації, для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Вітаємо з перемогою учнів та керівників проектів

 КУРСАНТИ ДНЗ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ» ВИБОРОЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ВИНАХІДНИЦЬКИХ ТА РАЦІОНАЛІЗАТОРСЬКИХ ПРОЕКТІВ.

31 січня – 2 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»» проходив фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів

Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою

6 лютого 2018 року Міжнародний День безпечного Інтернету пройде під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Цей захід має за мету розказати всім користувачам мережі Інтернет про ризики, на які вони можуть потрапити в он-лайні, бо Інтернет уже давно став невід’ємною частиною нашого життя.

Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку був заснований Паризькою хартією, прийнятою на Всесвітній зустрічі на вищому рівні по боротьбі з раком для нового тисячоліття в Парижі 4 лютого 2000 року. Дія цієї хартії спрямована на заохочення досліджень щодо лікування та профілактики захворювання, модернізацію послуг, що надаються пацієнтам, і мобілізацію світової спільноти проти раку.

1 лютого 2018 року учні групи 16-1 доплели четверту маскувальну сітку


 1 лютого учні групи 16-1 доплели четверту маскувальну сітку (8х4 м2) для українських військових, які воюють на сході України. А в роботі їм допомагає пісня "Ми є УКРАЇНЦІ". 

Загалом плетінням сіток учні та курсанти коледжу займаються з 2016 року. Особливо активними у цій благородній справі є і були учні навчальних груп майстра виробничого навчання Іванової Валентини.

 

29 січня в межах роботи над проектом «Сонячний коледж» відбулося засідання робочої групи

29 січня в межах роботи над проектом «Сонячний коледж» відбулося засідання робочої групи, в якому активну участь взяли директор коледжу Петрович Василь, члени робочої групи: заступники директора коледжу та педагогічні працівники, представники виконавців монтажно-ремонтних робіт. На засіданні були визначені пріоритетні напрямки подальшої реалізації проекту, обговорені терміни виконання запланованих ремонтних та інших робіт, а також розглядався досвід європейських країн, зокрема досвід професійної Білявської школи (Польща). До того ж проект продовжує системну роботу педагогічного колективу з модернізації змісту професійної освіти.

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

 

 


Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

ГРАФІК РОБОТИ
приймальної комісії

з 09:00 до 19:00
субота з 09:00 до 15:00
неділя вихідний

тел. (044) 234-19-76

тел. (044) 456-50-37

Засідання приймальної комісії –
співбесіди з абітурієнтами
для вступу на навчання
на 2018-2019 н.р. відбудуться:

Чекаємо на Вас!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2828
Перегляди статей
1192068

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK