1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1 лютого в рамках реалізації міжнародних освітніх проектів МОНУ до коледжу завітала делегація освітян з Естонії.

Делегацію Естонської Республіки представляли  керівник шкільної мережі Міністерства освіти і досліджень Естонії Калле Кюттіс, проектний координатор з питань розвитку та співробітництва Посольства Естонії в Києві Анастасія Михайлова та радник Фонду Innove Кайе Піскоп.

  

З української сторони навчальний закладвідвідали заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Департаменту професійної освіти МОН України Микола Кучинський,    начальник  управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради Олег Бондаренко.

Нагадаємо, що минулого року Україна і Естонія розпочали спільний пілотний проект з реформування професійно-технічної освіти.

 

Міністерство освіти і науки Естонської Республіки спільно з Міністерством освіти і науки України розпочали проект реформування професійно-технічної освіти на базі закладів Волинської області. 

 

Естонія має позитивні результати проведення реформи у галузі професійно-технічної освіти і готова ділитися своїм досвідом з українськими колегами.

 

От і сьогодні учасники зустрічі обговорили актуальні питання розробки нових професійних стандартів, створення закладів професійної підготовки, які б були орієнтовані на конкретних роботодавців (так звана дуальна система), наголосили на необхідності визначення найбільш затребуваних ринком праці професій та спеціальностей.

 

Директор коледжу Василь Петрович презентував естонським колегам досвід навчального закладу з модернізації змісту професійної освіти, створення сучасної навчально-матеріальної бази, співпраці з соціальними партнерами та роботодавцями.

Василь Петрович подякував естонських колег за дружній візит та запевнив  у зацікавленості педагогічного колективу коледжу у подальшому розвитку партнерських стосунків між країнами у сфері реформування та підвищення якості професійної освіти.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 68 гостей та один учасник

СТАТИСТИКА

Користувачі
2865
Перегляди статей
1400462

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK