1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Динамічний крок. Проект "СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ"

 За ініціативи та безпосередньої участі директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України  Миколи Кучинського 21 вересня відбулась робоча нарада у Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Нарада проводилася з метою  аналізу стану впровадження освітнього проекту, який у 2017-2018 році започатковано педагогічним колективом коледжу.

 

День здоров'я -2018

22 вересня у столичному парку "Муромець" педагогiчний та учнiвський колективи коледжу органiзували та взяли участь у спортивно-оздоровчому святi "День здоров'я".

17 вересня у коледжі відбулися загальні збори трудового колективу

На зборах кандидати на вакантну посаду директора коледжу Петрович Василь Сергійович та Волошкова Лада Миколаївна презентували свої програми розвитку Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Засідання міської методичної секції викладачів предмету «Захист Вітчизни»

12 вересня в коледжу відбулося засідання міської методичної секції викладачів предмету «Захист Вітчизни». Фотозвіт роботи секції.

11 вересня в коледжі відбулося засідання педагогічної ради під головуванням голови педради Петровича Василя Сергійовича.

Під час роботи були проаналізовані підсумки діяльності педагогічного колективу у 2017-2018 навчальному році та визначені завдання на майбутнє. У обговореннях виступаючі наголошували на чинниках, що сприятимуть підвищенню якості та культури надання освітніх послуг, покращенню результативності профорієнтаційної роботи, зміцнюватимуть імідж навчального закладу, що допоможе зацікавити вступників.

Як вже повідомлялося, в коледжі розпочато проект, спрямований на використання досвіду програми NICE (національна ініціатива з кіберосвіти).


10 вересня відбулося друге засідання робочої групи, в якому взяли участь представники адміністрації та педагогічного колективу коледжу,  директор ГО "Українська академія кібербезпеки" Андрій Пазюк, ректор Одеської національної академії зв’яку ім. О.С.Попова Воробієнко Петро Петрович, доктор юридичних наук, професор Марущак Анатолій Іванович, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти Галина Коломоєць.

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1367046

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK