1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Анотація

          Матеріали методичної розробки «Український оберіг» можуть використовуватися викладачами, класними керівниками, майстрами виробничого навчання під час проведення виховних годин, спрямованих на патріотичне виховання учнів. Проводити їх можна як лекції, або з  залученням до роботи учнів, бо тема дуже цікава та корисна. Учні можуть працювати з інформаційним матеріалом, створювати презентації, виготовляти обереги своїми руками тощо.

Сьогодення дуже потребує формування у молоді національної свідомості, самосвідомості, розуміння того, що вона належить до українського народу; формування громадянина-патріота. Виникає потреба навчати її людяності та милосердя.

Тому, вважаю, що дана методична розробка стане в нагоді при формуванні цих якостей у молоді. Адже український оберіг здатний захищати людей, особливо в роки лихоліття, в періоди військових конфліктів, терористичних актів та інших негараздів. Іншими словами, захищати свого господаря від будь-якого спрямованого негативного впливу, яким би він не був, особливо, якщо він зроблений власними руками  та від чистого серця.

Це сприятиме духовному розвиткові учнів, поглибить їх знання українських традицій, буде налаштовувати на радість та гармонію.

Прізвище, ім’я, по батькові  та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію:

Ткач Тамара Петрівна

  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1409505

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK