1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

       Анотація. Ринкова економіка торкнулася майже всіх сфер життя країни. Саме вона зумовлює особливості функціонування підрпиємств в умовах жорсткої конкуренції. Тому майже всі підприємства, в тому числі, підприємства зв'язку гостро потребують кваліфікованих робітників. Нині важливо не тільки дати учням міцні знання і навички, а й розвинути їх мислиння, зацікавити, навчити працювати самостійно, щоб закінчивши навчальний заклад, вони могли самостійно підвищувати свою кваліфікацію в майбутній трудовій діяльності.               

             На сучасному етапі розвитку суспільства  основним предметом праці все далі стає інформація.  Джерел надходження інформації до людини дуже багато. Основними з них є інтернет, засоби ЗМІ, тощо. Але  учню постійно треба вибирати ту інформацію, яка дає йому можливість отримати знання з обраної професії. Тобто виникає необхідність постійної розумової праці – підбору певної інформації та ії обробки.  Відповідно учень повинен більше часу приділяти самостійній роботі з інформацією. Багаторічний досвід роботи свідчить про те, що вони не вміють ефективно працювати з інформацією. Спонтанність при підборі матеріалу призводить до того, що учень  швидко втомлюється, втрачає зацікавленість в певній інформації, хоча вона йому в край потрібна для опанування матеріалу з відповідної теми для отримання знать у майбутній професії. В культурі розумової праці як і в культурі поведінки є закони та правила, які визначають ефективність самостійної роботи.

 

                Мета цієї методичної  розробки –  визначити основні поради для викладачів що до розвитку памяті учнів, навчити їх культурі читання, складання конспектів з мінімальними витратами часу при організації самостійної роботи з інформацією, надати основні рекомендації учню по організації самостійної роботи  з підручником, з конспектом та з іншими джерелами отримання інформації.

 

Прізвище, ім’я, по батькові  та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію:

 

‑Петрова Галина Влодимирівна

 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1361152

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK