1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

       Анотація. В умовах ринкової економіки кожен працівник повинен мати певний рівень економічних знань, для того щоб усвідомлено приймати участь у виробництві; знати шляхи формування та джерела надходження доходів, структуру витрат, шляхи їх зменшення; знати, як  результати праці  кваліфікованих робітників впливають на їх матеріальне стимулювання. 

 

 

    В процесі  вивчення матеріалу з дисципліни «Економіка та планування  на підприємствах поштового зв’язку» учні мають можливість ознайомитися з основними економічними показниками. Завершальним етапом вивчення всіх економічних показників діяльності підприємства  є тема «Господарський розрахунок на підприємствах  поштового  зв’язку». Вона  об’єднує  весь курс  і є певною мотивацією глибше усвідомити  необхідність отримання економічних знань. Для поглибленого засвоєння учнями навчального матеріалу з даної теми рекомендую проводити  практичне заняття «Визначення показників економічної ефективності діяльності  підприємств поштового зв’язку» із застосуванням  елементів ділової гри.

            План практичного заняття з дисципліни «Економіка та планування на підприємствах  поштового  зв’язку» розроблено відповідно освітньо-професійної  програми підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю «Організація і експлуатація поштового зв’язку». Основною метою даного практичного заняття є  закріплення знань учнів щодо  принципів побудови господарського розрахунку на підприємствах  поштового зв’язку, а саме: розрахунок основних економічних показників діяльності  підприємств, проведення аналізу  виконання планових завдань  за основними економічними показниками та виявлення факторів, що впливають  на виконання плану господарської діяльності підприємства. Успішне засвоєння учнями даної теми є підгрунтям для подальшого  вивчення курсу «Статистика» та  «Бухгалтерський облік». 

 

Прізвище, ім’я, по батькові  та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію:

 

‑Петрова Галина Влодимирівна

 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1361169

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK