1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Агент з організації туризму, адміністратор, оператор комп’ютерного набору

5v
         Україна має все необхідне для розвитку сучасної туристичної індустрії. У незалежній європейській державі з давніми традиціями, багатими природними та культурними цінностями зростає статус і роль туристичної галузі в соціально-економічному житті країни. Тому різко підвищився попит на кваліфікованих фахівців в сфері надання туристичних послуг.
        Актуальність цієї професії полягає в тому , що вона сприяє можливому розвитку економіки на теренах України та дипломатичній місії пізнання світом України. Саме сучасним учням доведеться пропонувати Україну як унікальний туристичний об’єкт.
     Майбутній спеціаліст сфери туризму повинен добре володіти професійною термінологією, усвідомлювати місце туризму в структурі суспільства. Впроваджуючи ці та інші завдання в життя на базі коледжа було створено Навчальне відділення туристичної агенції «Казкові мандри», головним напрямком якого є застосування теоретичних знань,отриманих під час навчання, на практиці.
       У зв’язку з складним економічним становищем у державі, у відпрацюванні оплачуваної виробничої практики - Навчальне відділення туристичної агенції «Казкові мандри» - це найкраще рішення проблеми у підготовці кваліфікованих робітників за спеціальністю «Агент з організації туризму».
  Авторським проектом працівників коледжа стала навчально-тренувальна фірма-готель «Затишок» для відпрацювання вмінь, знань та навичок майбутніх спеціалістів з професії «Майстер готельного обслуговування»
     «Ми максимально намагаємося на нашій базі  створити всі можливості для проходження студентами виробничої практики», - зазначає директор Василь Сергійович Петрович.
 

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1367044

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK