1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ

 

 

 

     
     

Оператор поштового зв'язку, оператор електрозв'язку

Оператор телекомунікаційних послуг

Кабельник-спаювальник, електромонтер лінійних споруд електрозв’язку та проводового мовлення

Навчаючись за цією професією, ви маєте можливість отримати на третьому ступені навчання кваліфікацію молодшого спеціаліста "Організатор поштового зв'язку". Молодший спеціаліст працює на підприємствах поштового зв'язку на посадах заступника начальника відділення зв'язку, інструктора з експлуатаційних, виробничо-технічних питань, інженера (техніка) контрольно-довідкової дільниці.

Це майбутні кваліфіковані робітники з організації роботи у відділеннях поштового зв'язку, електрозв'язку та банків, які обслуговують населення і організації, надаючи послуги з приймання, обробки внутрішніх та міжнародних поштових відправлень; телефонних розмов, внутрішніх та міжнародних телеграм, приймають податкові платежі та плату за комунальні послуги, проводять операції з вкладів населення, обмінюють іноземну валюту тощо.

Кабельник – професія, яка потрібна буде завжди! З цими фахівцями ми стикаємося, коли виникають якісь проблеми зі зв’язком, будь-то ТВ, телефон або Інтернет. Тому що завдання кабельника – відновити контакт між абонентом і продавцем телекомунікаційних послуг.

Детальніше…

Детальніше…

Детальніше…

 

 

 

     
     

Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування

Адміністратор програм радіо та телебачення

Організація  та експлуатація поштового зв'язку

Наш випускник буде вміти:

- розбирати і збирати радіотелевізійну апаратуру, проводити її чистку;

- виконувати монтажні і нескладні слюсарні роботи;

- виявляти причини несправності в телевізорах;

- проводити зміну кінескопів у телевізорах;

- монтувати схеми модернізованих телевізорів;

Під час оволодіння професією учні отримують знання з історії радіо та телебачення, основ технології радіо- та телевиробництва, апаратного та програмного забезпечення радіо- та телевиробництва, практичні навички роботи в телевізійній та радіостудії, отримують досвід телезйомки, відеомонтажу, адміністрування та інших напрямків роботи телерадіокомпаній.

Після отримання диплому кваліфікованого робітника за професіями "Оператор поштового зв’язку, оператор електрозв’язку"; "Оператор поштового зв’язку; оператор електрозв’язку; касир (в банку), контролер ощадного банку" випускники КПК мають можливість продовжувати навчання на третьому ступені за спеціальністю молодший спеціаліст «Організатор поштового зв’язку».

Детальніше…

Детальніше…

Детальніше…

 

 

 

 Правила вступу

  Ми в соціальних мережах

 
   
          

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2007-2017   ® All COLLECTIVE KPK