1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Статті

ВЕДЕМО ПІДГОТОВКУ ЛЮДИНИ ДО ЖИТТЯ

Дорогий абітурієнте!

Ми завжди радіємо новому учневі, горді тим, що ще один вступник обрав саме наш навчальний заклад. Київський професійний коледж стане для тебе твоєю другою родиною. Зранку поспішають до коледжу діловиті старшокурсники й безтурботний перший курс, карбують крок курсанти. Їх зустрічають усміхнені вчителі, майстри виробничого навчання та офіцери-вихователі. І численні доріжки, мов промінці, сходяться до коледжу, як до сонця.

Тут тебе навчать не тільки майбутній цивільній або військово – обліковій професії та спеціальності,  тут ти пізнаєш головну науку – науку життя. Ти навчишся спілкуватись і співчувати, аналізувати свої вчинки й робити правильні висновки. Тут знайдеш непідробну любов та повагу, єдність думок, почуттів, інтересів, переживання. Все, як у сім’ї, як у дружній родині.

У будь – якій родині молодь цікавиться її початком, її минулим, її історією. Є питання, які завжди хвилюють наших учнів. Яким був початок навчального закладу? Хто стояв біля його витоків? Хто писав його славетні сторінки? Чим живе коледж сьогодні? Про що мріє? Які завдання вирішувала професійна освіта в минулі роки і які її перспективи сьогодні? Знайшовши відповідь на ці питання, серця учнів сповнюються гордістю, бо хіба можна не пишатися такою великою і щасливою родиною як Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою?!

Коледж завжди був і залишається серед лідерів професійної освіти України, ініціатором та автором не одного цікавого проекту.

З 2012 р. в навчальному закладі започатковано інноваційний освітній проект «Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти». Метою реалізації й водночас новизною проекту є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово–облікових професій та спеціальностей.

Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах у Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільному секторі економіки та виробництва.

Саме така підготовка в умовах сьогодення є актуальною та необхідною передумовою обороноздатності держави, стратегічною складовою збереження територіальної цілісності та непохитності кордонів України.

Ми пишаємося своїми курсантами, учнями, випускниками. Адже саме їм будувати оновлену, суверенну, неподільну Україну. Наша рідна Україна має бути центром Європи не тільки географічно, а й духовно та економічно, де кожен із нас почуватиметься, як дитина у турботливій родині.

 

 
 
 
З повагою до дитини – людини

Петрович Василь Сергійович,
директор Київського професійного коледжу
з посиленою військовою та фізичною підготовкою,
заслужений працівник освіти,
член президії ВАПП.
 

 

 

  Ми в соціальних мережах

 
   
          

Авторизація

Анонс

 Шановні колеги, друзі!

 

     Комітет з Державної премії України
в галузі освіти опублікував список
висунутих на здобуття
Державної премії України
в галузі освіти 2017 року
кандидатів (колективів)
та їх видатних досягнень
для інформування громадськості
та громадського обговорення
Детальніше

 

ОГОЛОШЕННЯ

Графік роботи

приймальної комісії:
09:00-19:00
(понеділок, вівторок, середа,
 четвер, п'ятниця)
09:00-15:00 (субота)
неділя вихідний
тел. 234-19=76
Чекаємо на Вас!

Детальніше

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2007-2017   ® All COLLECTIVE KPK


ЗАПРОШУЄМО ВСІХ, хто бажає навчатися за професією радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіолектронного устаткування (в тому числі спеціального призначення та альтернативної енергії) на базі 9 класів з посиленою військовою та фізичною підготовкою у коледжі за адресою: місто Київ, бульвар Т.Г. Шевченка 56 або вул. Гарматна 10, Чекаємо на Вас!
продвижение и монетизация сайтов