1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Наші проектиІнноваційний освітній проект
«Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти»

Інноваційний освітній проект «Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти» будо започатковано у ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» з метою докорінного поліпшення патріотичного виховання, військової та професійної підготовки молоді, формування в учнів та студентів позитивного ставлення до виконання конституційного обов’язку захисту Вітчизни, підвищення престижу військової служби та військової освіти й водночас формування професіоналів високого рівня кваліфікації.

 «Ми вже сьогодні маємо робити те, про що інші завтра будуть лише мріяти!» - професійне кредо директора Київського професійного коледжу Петровича Василя.

Метою реалізації й водночас новизною проекту є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово – облікових професій та спеціальностей. Випускники коледжу отримують не тільки атестат про повну загальну середню освіту, а й диплом кваліфікованого робітника. Кращі з учнів матимуть змогу продовжити навчання в коледжі на першому ступені вищої освіти й отримати диплом молодшого спеціаліста.

Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах в Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільних організаціях, підприємствах, установах, тощо.

Саме така підготовка в умовах сьогодення є актуальною та необхідною передумовою обороноздатності держави, стратегічною складовою збереження територіальної цілісності та непохитності кордонів України.

Освітній проект інноваційної діяльності
Інтелектуальне Об’єднання «Нове покоління»
між навчально-рівневе об’єднання учнів та студентів

 

 

 

 

p> 

 

 

Автор: Протопопов Валентин Володимирович
майстер виробничого навчання, викладач  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

 

 Інноваційний проект
"Формування електронного програмно-педагогічного ресурсу та його систематизація в єдиній медіатеці КПК ПВФП"

 

  Ми в соціальних мережах

 
   
          

Авторизація

Анонс

 Шановні колеги, друзі!

 

     Комітет з Державної премії України
в галузі освіти опублікував список
висунутих на здобуття
Державної премії України
в галузі освіти 2017 року
кандидатів (колективів)
та їх видатних досягнень
для інформування громадськості
та громадського обговорення
Детальніше

 

ОГОЛОШЕННЯ

Графік роботи

приймальної комісії:
09:00-19:00
(понеділок, вівторок, середа,
 четвер, п'ятниця)
09:00-15:00 (субота)
неділя вихідний
тел. 234-19=76
Чекаємо на Вас!

Детальніше

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2007-2017   ® All COLLECTIVE KPK


ЗАПРОШУЄМО ВСІХ, хто бажає навчатися за професією радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіолектронного устаткування (в тому числі спеціального призначення та альтернативної енергії) на базі 9 класів з посиленою військовою та фізичною підготовкою у коледжі за адресою: місто Київ, бульвар Т.Г. Шевченка 56 або вул. Гарматна 10, Чекаємо на Вас!
продвижение и монетизация сайтов