1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Фаховий тиждень «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ»

10-13 квітня 2018 року проходив фаховий тиждень «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ», загалом в ньому прийняли участь всі групи за професіями цього напрямку а саме: 18-1,19-1, ВМД-1, ВРМ-1, 19-2, ВМД-2, 18-3, 19-3, ВМД-3, Т-5, Т-7, Т-10.

 10 квітня

Відбулося змагання «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГРУПИ» за умовами якого кожна група повинна була презентувати себе, а також продемонструвати процес свого навчання професії, за підсумками визнано переможцями:

І місце – ВРМ-1 (командир взводу Спортесний А.Є. майстер в\н Настенко В.О.)

ІІ місце – ВМД-2 (майстри в\н Шпортько В.О. Литвиненко В.І.)

                19-1 (майстер в\н Протопопов В.В.)

ІІІ місце – ВМД-1 (майстри в\н Опанасюк А.О. Рубльов О.В.)

                18-1 (майстер в\н Копил А.О.)

11 квітня

Проходили «КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ» за трьома напрямками, де кожен учень та курсант мав можливість продемонструвати свої професійні уміння та навички, здобули перемогу:

«Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування»:

І курс

І місце – Шиш Дмитро (19-1) майстер в/н Протопопов В.В.

ІІ місце – Шкляр Євген (19-1) майстер в/н Протопопов В.В.

ІІІ місце – Касьян Олександр (19-1) (майстри в\н Опанасюк А.О. Рубльов О.В.)

ІІ курс

ІІІ місце – Гончарук Владислав (ВМД-2) (майстри в\н Шпортько В.О. Литвиненко В.І.)

ІІІ курс

І місце – Карасьов В’ячеслав (19-3) майстри в/н Опанасюк А.О. Мамчур М.С.

                   Василенко Артем (ВМД-3) майстер в\н Кухарчук О.В.

ІІ місце – Товстенко Руслан (19-3) майстри в/н Опанасюк А.О. Мамчур М.С.

ІІІ місце – Вашакідзе Артур (ВМД-3) майстер в\н Кухарчук О.В.

 

«Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

І місце – Поліщук Олексій (18-3) майстер в\н Копил А.О.

ІІ місце – Попов Олександр (18-1) майстер в\н Копил А.О.

ІІІ місце – Маслун Олександр (18-1) майстер в\н Копил А.О.

 

«Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування»

І місце – Федоровський Владислав (Т-7) майстер в\н Прищепа Ю.Б.

ІІ місце – Бобро Олексій (ВРМ-1) командир взводу Спортесний А.Є. майстер в\н Настенко В.О.

ІІІ місце – Грицюк Павло (ВРМ-1) командир взводу Спортесний А.Є. майстер в\н Настенко В.О.

12 квітня

Проходили «ПРОФЕСІЙНІ ІГРИ - 2018» цей технічний брейн-рінг проходив за двома кваліфікаціями, та за результатами оцінювання журі визнано командою переможцем:

Кваліфікація «Діагностика автомобілів»

Переможець: команда «Випускних груп»

19-3 майстри в/н Опанасюк А.О. Мамчур М.С.

ВМД-3 майстер в\н Кухарчук О.В.

Кваліфікація «Радіоелектроніка»

Переможець: команда «Перший курс»

                                      ВРМ-1 командир взводу Спортесний А.Є. майстер в\н Настенко В.О.

Також проходив фестиваль «KPC-ROBOFEST-2018» на якому презентувались методи та способи конструювання, програмування та складання робототехнічних та роботомеханічних систем, моделей та комплексів різного рівня складності.

13 квітня

В актовій залі коледжу в третє відбувалась Інтелектуальна дослідницька професійна конференція «ВЕРШИНИ ЗНАНЬ – 2018» в форматі якої кожен учень та курсант мав можливість презентувати свої доробки дослідницького характеру під певним керівництвом педагогічного працівника коледжу за двома категорія, за результатами голосування високого журі визнано переможцями:

ГРАН-ПРІ КОНФЕРЕНЦІЇ

радіомодель «Сонячна панель»

                   Семенчук Микола (Т-7)

                   керівник: Прищепа Ю.Б.

Категорія «ПОШУКОВІ ПРОЕКТИ»

І місце – проект «Віртуальна лабораторія «RADIO ELECTRONICS»        

                   Мойсеєнко Леонтій, Бобро Олексій, Родіонов Андрій (ВРМ-1)

                   керівник: Протопопов В.В.

ІІ місце – проект Відеоматеріали проекту «Крок в майбутнє»

                   Пилипець Артем (Т-8)

                   керівник: Трубчанінова В.В.

Сертифікат учасника – проект короткометражного фільму «Любов перемагає все»

                   Селезньов Євгеній (ВМД-3)

                   керівник: Протопопов В.В.

Категорія «ПРАКТИЧНІ ПРОЕКТИ»

І місце – робот-модель «LINE FOLLOWERS-1»    

                   Василенко Артем (ВМД-3)

                   керівник: Протопопов В.В.

ІІ місце – робот-модель «miniSUMO»  

                   Пігорев Арсеній (19-1)

                   керівник: Протопопов В.В.

 

Протягом тижня проводилось рейтингове відстеження за підсумками всіх конкурсів та змагань за для визначення абсолютних переможців в різних категорія, серед учнів та курсантів груп «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ» а саме:

 

КРАЩИЙ УЧЕНЬ ЗА ФАХОМ:

 

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування

Василенко Артем ВМД-3 майстер в\н Кухарчук О.В.

 

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

Поліщук Олексій 18-3 майстер в\н Копил А.О.

 

Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування

Семенчук Микола Т-7 майстер в\н Прищепа Ю.Б.

 

КРАЩИЙ УЧЕНЬ

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ - 2018

 

КРАЩИЙ УЧЕНЬ - Семенчук Микола Т-7

ІІ місце – Родіонов Андрій ВРМ-1

ІІІ місце – Селезньов Євгеній ВМД-3

 

КРАЩА ГРУПА

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ - 2018

 КРАЩА ГРУПА – ВРМ-1 командир взводу Спортесний А.Є. майстер в\н Настенко В.О.

ІІ місце – ВМД-3 майстер в\н Кухарчук О.В.

ІІІ місце – 19-1 майстер в/н Протопопов В.В.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті один гість та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1366986

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK