1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

      23.02.2017 року в коледжі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня в присутності методиста Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві Кравченко Ю.А.  У його роботі взяли участь 22 члени комісії.

       Протягом атестаційного періоду члени АК мали змогу послухали звіти на робочих місцях педагогів, які атестуються. Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення. На засіданні кожен педагог через портфоліо презентував власний досвід та результативність роботи за міжатестаційний період. Дуже приємно, що у кожного педагога є чималий методичний доробок, адже життя у нашому закладі насичене і цікаве. Цього року атестацію проходило 23 педагогічних працівника. 

        Засідання атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо педагогічних працівників коледжу, які атестуються атестаційною комісією ІІІ рівня, відбудеться 22 березня о 14.00 за адресою Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1407209

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK