1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Проектні технології навчання у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників

  Науково-практичний семінар 25.10.17р.

Педагоги Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Проектні технології навчання у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників», який проводився  25 жовтня 2017 року в Київському палаці дітей та юнацтва. Захід організовано Департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України та відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти. 

       

 

        Перша частина семінару присвячена нагальній потребі законодавчого забезпечення, розгляду Проекту закону «Про професійну освіту», формуванню назв кваліфікацій відповідно до 1-5 рамок Національної кваліфікації. В промові Мірошниченко К.Б.

Зроблено наголос на акредитацію освітніх програм, що розширить поле творчої діяльності навчальних закладів у підготовці методичного забезпечення професій. Крім цього, мова йшлася про необхідність створення Центрів професійної кар’єри, які надаватимуть випускникам навчальних закладів  змістовні консультації щодо планування власної кар’єри та перших кроків на шляху до її реалізації.

         Друга частина науково-практичного семінару присвячена актуальним питанням запровадження проектних технологій в навчальний процес. Доповідачами надавались методичні рекомендації щодо особливостей розробки моно-проектів та міжпредметних проектів, творчих та дослідницьких проектів

        Після завершення семінару всім учасникам запропоновано ознайомитись з експозицією девятої Міжнародної виставки  «Інноватика в сучасній освіті-2017». 

 

Коментарі   

 
0 #2 Oleksandra 01.02.2018, 07:54
візьму до уваги ;-)
Цитата
 
 
+1 #1 Максим 25.01.2018, 09:11
Корисна інформація!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1361121

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK