1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

У 2017 році в Україні відбудеться VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу (лист МОН України № 1/9-644 від 06.12.2016).

15 грудня розпочалась реєстрація учасників VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.

Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою впровадження інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Від 06.12.2016 № 1/9-644 Органам управління освітою обласних та Київської міської державної адміністрації Обласним закладам післядипломної педагогічної освіти Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти Повідомляємо, що з 15 грудня 2016 року розпочинається реєстрація учасників VII Все-українського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти у наступних номінаціях: Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ місь-кого типу); Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи); Веб-сайти дошкільних навчальних закладів; Веб-сайти позашкільних навчальних закладів; Веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів. Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забез-печення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників - учнів, батьків, учи-телів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентуван-ня уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність на-вчальних закладів України засобами Інтернету. Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяль-ності закладів освіти. Кожний сайт оцінюється за показниками в 4 категоріях: контент, зруч-ність, динаміка, дизайн та технічні показники. Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг». Для участі y Конкурсі за бажанням навчального закладу необхідно на електронну адре-су Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 09 лютого 2017 ро-ку. Більш детальну інформацію про умови Конкурсу, анкету та зразки документів можна знайти за посиланням http://www.inau.org.ua/projects.phtml. Заступник Міністра Павло Хобзей

Детальніше 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Глибоке співчуття родинам

ПРИВІТАННЯ

до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1409591

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK