1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ц І К А В О, С У Ч А С Н О, А К Т У А Л Ь Н О

Ініціативна група освітян, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники Одеської національної академії зв'язку ім. Попова та Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою розпочали роботу над розробкою професійного стандарту нового покоління. З’явиться нова професія широких кваліфікацій з назвою "Майстер цифрових систем виробництва". Можливий інший варіант назви професії "Оператор цифрових систем виробництва". Методика створення освітньо-професійних стандартів передбачає конструктивний діалог з роботодавцями.

Ось і відбулись у коледжі перші зустрічі з представниками компаній "ARC " Дмитром Рогачовим і "РОЗУМНИКИ" Ярославом Коханом, Олександром Коханом, Інститутом модернізації змісту освіти МОН України Вікторєю Косик - начальником відділу цифрової освіти та ІКТ, Галиною Коломоєць – науковим співробітником відділу. Присутні позитивно оцінили крок щодо оновлення змісту і намітили наступні кроки.

Розроблений проект професійного стандарту (кваліфікаційної характеристики) буде направлений зацікавленим сторонам для внесення пропозицій до змісту та у результаті корегування має пройти апробацію. Важливим кроком буде внесення назви професії до Державного класифікатора і звичайно отримати ліцензію для первинної професійної підготовки.

З А П Р О Ш У Є М О ДО П А Р Т Н Е Р С Т В А.

Оргкомітет   0677045793

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Глибоке співчуття родинам

ПРИВІТАННЯ

до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1408352

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK