1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

В ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулися урочистості з нагоди Дня знань

 

1 вересня 2017 року ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» радо відкрив двері навчального закладу для 585 вступників. Всі вони знайшли у коледжі сучасну та перспективну професію до душі.

 

 

      Особливістю навчального закладу є ступенева професійна підготовка, спрямована на формування у випускників компетентностей та практичних навичок, які вони зможуть успішно застосовувати у цивільному секторі або впевнено використовувати набуті військово-професійні знання під час проходження військової служби.

Підписання  Президентом України Указу від 03.05.2017 №126/2017 «Про перелік посад, що заміщуються військовослужбовцями Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення у державних органах, на підприємствах, в установах, організаціях, а також державних та комунальних навчальних закладах, та граничних військових звань за цими посадами» дозволило вже в цьому навчальному році залучити до навчального процесу високопрофесійних офіцерів-вихователів, що сприятиме досягненню принципово нового рівня військово-патріотичного виховання молоді та підготовки професійного і мотивованого персоналу – сучасної плеяди патріотів України.

В новому навчальному році коледж на запит Міністерства оборони України розширив спектр професій з посиленою військовою та фізичною підготовкою та вдало провів набір за професією «Радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування (в тому числі спеціального призначення та альтернативної енергетики)».

З нагоди свята в коледжі відбулися урочистості, присвячені початку нового навчального року та посвяті в курсанти ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», проходження урочистим маршем курсантських підрозділів, виступи творчих учнівських колективів коледжу (духового оркестру «Либідь» , народного оркестру ударних інструментів «Киянки», вокального ансамблю «Перлинки») тощо.

В урочистостях взяли участь представники підприємств-замовників кадрів, Міністерств та силових відомств, ветеранських, громадських організацій, духовенства, засобів масової інформації. Зокрема, вступників привітав директор Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта» Валентин Миколайович Олещенко. Щирі побажання наснаги у навчанні, здоров’я, миру та злагоди всім присутнім прозвучали у виступах професора, академіка НАПНУ Ничкало Нелі Григорівни та матері загиблого героя Небесної сотні Максима Шимка пані Зої. Начальник Київського міського відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ Бобровник Сергій Ілліч підкреслив спортивні досягнення вихованців коледжу та на знак майбутніх перемог подарував м’яч футбольного клубу «Динамо» Київ.

Відповідно до наказу №468  Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака за особистий внесок у справу розбудови та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм директор коледжу Василь Петрович був урочисто нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  Ми в соціальних мережах

 
   
          

Авторизація

ОГОЛОШЕННЯ

 Розклад занять
 з 15.01.2018 н.р.

Детальніше

Перегляд атестації

тільки для зареєстрованих
користувачів

 

16 січня 2018 р.
о 15.40
відбудеться засідання
педагогічної ради
ДНЗ КПК ПВФП

Зараз на сайті

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
2579
Перегляди статей
559129

ГОЛОВНА

 

ВСТУПНИКУ

 

НАВЧАННЯ

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО КОЛЕДЖ

Історія

Наші досягнення

Адміністрація

Педагогічний колектив

Матеріальна база

Публічна інформація

Співпраця

Про нас говорять

 

КОНТАКТИ

Наша адреса

Форум

Зворотній зв'язок

 

НОВИНИ

 

МАПА САЙТУ

 

Правила вступу

Професії на базі 9 класів

Професії з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Професії на базі 11 класів

Молодший спеціаліст

Приймальна комісія

Заяви про себе

 

МЕДІАТЕКА

Фотогалерея

Відеотека

Відеолінійки

Радіопередачі

 

ВИХОВАННЯ

Гуртки

Класному керівникові

Поради психолога

Поради юриста

Самоврядування

 

Розклад занять

Розклад дзвінків

Бібліотека

Електронний кабінет

Щоденник

Атестація

Підготовка в умовах підприємства

ЗНО

Конкурси

Олімпіади

Батькам

 

МЕТОДИКА

Методичний кабінет

Досвід та інновації

Школа педагогічної майстерності

 

 

 

 

Урядовий портал

Президент України

Міністерство науки і освіти України

Комітет з питань науки та освіти

Київська міська державна адміністрація

Департамент освіти і науки, молоді і спорту КМДА

Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

НМК ПТО у м. Києві

Педагогічна преса

Інтернет Асоціація України

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2007-2018   ® All COLLECTIVE KPK