1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

В Київ прибув п'ятий Потяг Єднання України "Труханівська Січ"

       

В Київ прибув п'ятий Потяг Єднання України "Труханівська Січ", серед пасажирів якого є і представники педагогічного та курсантського складу Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Пасажири агітпоїзду протягом 16 днів подорожуватимуть містами України.

  Протягом 16 днів, з 9 по 24 березня, волонтери, студенти, школярі, громадські діячі та військові з різних регіонів подорожуватимуть містами України. Проект передбачає ряд культурно-освітніх заходів і цікавих зустрічей. Проект стартував в Києві. В столиці мандрівники відсвяткують Шевченківські дні, відвідають музеї, вшанують пам'ять загиблих на Майдані. 

 Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

10 березня відбувся круглий стіл у Міністерстві освіти і науки України, учасники якого обговорили питання розбудови системи національно-патріотичного виховання через військово-професійну підготовку допризовної молоді у професійно-технічних навчальних закладах.  

Міністр культури зустрівся з організаторами Всеукраїнської акції "Потяг Єднання України "Труханівська Січ". Детальніше

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2863
Перегляди статей
1361205

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK