1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вітаємо переможців XVIІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018»

21-23 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»», Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та спонсорів Компанії «Скайлайн Софтвер», ГО «Спілка автоматизаторів бізнесу», Компанії «Інтер Системс», Міжнародної патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» проходив фінал XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018».

 

В якому взяли участь 133 проекти закладів освіти з усієї країни за підсумками конкурсу учні і  курсанти коледжу здобули перемогу.

Категорія «РОБОТИ»:

І місце

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)

Проект: робот «LINE FOLLOWERS-1»

І місце

2.  Василенко Артем (ВМД-3)

Проект: робот «LINE FOLLOWERS-2»

ІІ місце

3.  Пігорев Арсеній (19-1)

Проект: робот «MINI SUMO»

Керівник: Протопопов В.В.

 Категорія «КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ»:

І місце

1. Селезньов Євгеній (ВМД-3)

Проект: короткометражний фільм «LOVE CONQUERS ALL»

Керівники: Протопопов В.В., Прядко Л.Д.

 Категорія «НАВЧАЛЬНІ»:

І місце

1.  Мойсеєнко Леонтій (ВРМ-1)

2.  Родіонов Андрій (ВРМ-1)

3.  Бобро Олексій (ВРМ-1)

Проект: Віртуальна лабораторія «RADIO ELECTRONICS»

Керівники: Протопопов В.В., Спортесний А.Є.

ІІ місце

1.  Василенко Артем (ВМД-3)

2.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)

Проект: Віртуальний симулятор «ПРОФЕСІОНАЛ»

Керівник: Протопопов В.В.

ІІ місце

3.  Грицюк Павло (ВРМ-1)

4.  Пилипенко Матвій (19-1)

Проект: «Електронний освітній ресурс «ENGLISH LESSONS»

Керівники: Протопопов В.В., Білоус С.М., Яковенко Н.М.

ІІІ місце

1.  Шилко Микола (19-1)

Проект: Електронний освітній ресурс  «ГОТИКА БАРОКО КЛАСИЦИЗМ»

Керівники: Протопопов В.В., Прядко Л.Д.

 За результатами Національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018» право у складі делегації представляти Україну отримали:

«ROBOTICS»

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)

2.  Василенко Артем (ВМД-3)

3.  Пігорев Арсеній (19-1)

«SHORT MOVIE»

4.  Селезньов Євгеній (ВМД-3)



 

Коментарі   

 
+3 #7 Viktoriia 27.02.2018, 10:53
Вітаю!!!! :lol:
Цитата
 
 
+3 #6 Вадим 27.02.2018, 10:42
Вітаю з перемогою!!!
Цитата
 
 
+3 #5 Pavel 27.02.2018, 10:38
Вітаю з перемогою!!!
Цитата
 
 
+3 #4 Аліна 27.02.2018, 10:38
Вітаю :lol:
Цитата
 
 
+3 #3 Світлана 27.02.2018, 10:36
Вітаю з 1 місцем :lol:
Цитата
 
 
+3 #2 Микола 27.02.2018, 10:35
Вітаю)
Цитата
 
 
+4 #1 Voznenko_L 24.02.2018, 15:00
Вітаємо!!!
Молодці!!!!!!! :roll:
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Глибоке співчуття родинам

ПРИВІТАННЯ

до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті один гість та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1408252

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK