1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Всеукраїнський семінар-практикум «САМБО у кожний навчальний заклад»

 

 

 21-22 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «САМБО у кожний навчальний заклад», організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ВГО «Національна Федерація Самбо України».

 

Захід проводився з метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів ключових компетентностей і впровадження сучасних методик у освітню та виховну діяльність. Зокрема для вчителів і учнів у рамках заходу презентувалися варіативні модулі навчальної програми з фізичної культури «САМБО», «Чирлідинг», «Петанк» та напрям гурткової роботи «Фрізбі-Алимат».

Учасників семінару-практикуму привітали Президент Національної Федерації Самбо України Вадим Рогач, який зачитав привітання від Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка, директор ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Василь Петрович та начальник фізичної підготовки і спорту Північного Київського територіального управління Національної гвардії України підполковник Володимир Горнік. Із Всеукраїнським проектом «JuniorZ» присутніх докладно ознайомив Олександр Педан, ГО «Спортивний рух Олександра Педана», а Вікторія Деревянко, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту суспільної, громадянської та технологічної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», розповіла про навчально-методичне забезпечення предмету «Фізична культура». Модератором семінару-практикуму була науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Галина Коломоєць.

У виступах було наголошено на важливості створення в закладах освіти сприятливих умов для залучення молоді до здорового способу життя, також шляхом уведення самбо у процес фізичного виховання. Семінар-практикум невипадково проводився у стінах Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою». Цей заклад освіти проваджує специфічні види підготовки, а саме військо-спортивну. Коледж є новатором у впровадженні багатьох освітніх технологій і виконує важливу справу підготовки кадрів для Збройних Сил України, інших державних військових структур тощо.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Глибоке співчуття родинам

ПРИВІТАННЯ

до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2868
Перегляди статей
1408272

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK