1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Всеукраїнський семінар-практикум «САМБО у кожний навчальний заклад»

 

 

 21-22 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «САМБО у кожний навчальний заклад», організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ВГО «Національна Федерація Самбо України».

 

Захід проводився з метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів ключових компетентностей і впровадження сучасних методик у освітню та виховну діяльність. Зокрема для вчителів і учнів у рамках заходу презентувалися варіативні модулі навчальної програми з фізичної культури «САМБО», «Чирлідинг», «Петанк» та напрям гурткової роботи «Фрізбі-Алимат».

Учасників семінару-практикуму привітали Президент Національної Федерації Самбо України Вадим Рогач, який зачитав привітання від Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка, директор ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Василь Петрович та начальник фізичної підготовки і спорту Північного Київського територіального управління Національної гвардії України підполковник Володимир Горнік. Із Всеукраїнським проектом «JuniorZ» присутніх докладно ознайомив Олександр Педан, ГО «Спортивний рух Олександра Педана», а Вікторія Деревянко, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту суспільної, громадянської та технологічної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», розповіла про навчально-методичне забезпечення предмету «Фізична культура». Модератором семінару-практикуму була науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Галина Коломоєць.

У виступах було наголошено на важливості створення в закладах освіти сприятливих умов для залучення молоді до здорового способу життя, також шляхом уведення самбо у процес фізичного виховання. Семінар-практикум невипадково проводився у стінах Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та спортивною підготовкою». Цей заклад освіти проваджує специфічні види підготовки, а саме військо-спортивну. Коледж є новатором у впровадженні багатьох освітніх технологій і виконує важливу справу підготовки кадрів для Збройних Сил України, інших державних військових структур тощо.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

 

АНОНС

За результатами
Національного туру
Міжнародного конкурсу
комп’ютерних проектів
 «
INFOMATRIX-2018»
право у складі делегації
представляти Україну отримали:

«ROBOTICS»

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)

2.  Василенко Артем (ВМД-3)

3.  Пігорев Арсеній (19-1)

«SHORT MOVIE»

4.  Селезньов Євгеній (ВМД-3)
Керівник: Протопопов В.В.

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2812
Перегляди статей
906913

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK