1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Олімпіади

ВІТАЄМО

учасників ІІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, а саме:

 

№ п\п

Прізвище, ім’я учня

Група

Предмет

Викладач

Зайняте місце

1.

Горностай Максим

16-3

Українська мова

Баранська Н.М.

ІІІ

2.

Распутна Діана

14-2

Українська мова

Баранська Н.М. 

Набрано 42 бали

3.

Забельська Марія

14-2

Українська мова

Баранська Н.М. 

Набрано 35 балів

4.

Михайленко Анна

15-1

Українська мова

Баранська Н.М. 

Набрано 31 бал

 Заступник директора з НР                                        А.В. Корсун

 

ВІТАЄМО

учасників ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів загальноосвітньої підготовки, а саме:

 

№ п\п

Прізвище, ім’я учня

Група

Предмет

Викладач

Зайняте місце

1.

Янко Роман

17-3

Математика

Миргородська Т.А.

І

2.

Горностай Максим

16-3

Математика

Суділовська В.І.

V

3.

Забельська Марія

14-2

Зарубіжна література

Баранська Н.М.

І

4.

Распутна Діана

14-2

Зарубіжна література

Баранська Н.М.

V

5.

Цибульська Надія

12-2

Українська література

Голод О.М.

-

6.

Горностай Максим

16-3

Українська література

Голод О.М.

ІІІ

7.

Іллій Юлія

МС-8

Історія

Коваленко Н.М.

-

8.

Новак Павло

ВАС-1

Історія

Валеватик І.Ф.

IV

9.

Гузовський Ростислав

ВІТ-1

Географія

Палецьких Є.Г.

IV

10.

Волков Федір

15-2

Біологія

Андрусова Н.М.

V

11.

Ткаченко Галина

16-2

Іноземна мова

Осіпенко О.М.

IV

12.

Пархоменко Валентин

16-2

Іноземна мова

Копиченко І.Ю.

-

13.

Карасьов В’ячеслав

36

Фізика

Савчук В.С.

-

14.

Коваленко Лідія

МС-5

Фізика

Бондар М.П.

-

15.

Крагель Роман

ВАС-1

Хімія

Челікташ Ю.В.

IV


Заступник директора з НР                                           А.В. Корсун
 

 

 

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Вітаємо з перемогою!
Бажаємо подальших успіхів!

Графік роботи
приймальної комісії

з 09:00 до 19:00
субота з 09:00 до 15:00
неділя вихідний

тел.  (044) 234 - 19 -76

Чекаємо на Вас!

 

АНОНС

За результатами
Національного туру
Міжнародного конкурсу
комп’ютерних проектів
 «
INFOMATRIX-2018»
право у складі делегації
представляти Україну отримали:

«ROBOTICS»

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)

2.  Василенко Артем (ВМД-3)

3.  Пігорев Арсеній (19-1)

«SHORT MOVIE»

4.  Селезньов Євгеній (ВМД-3)
Керівник: Протопопов В.В.

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2818
Перегляди статей
1044391

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK