1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Статті

Історія

         Це були перші навчальні курси для робітників заводу "Ленінська кузня", на базі яких у травні 1923 року і виникла школа фабрично-заводського учнівства, бо саме життя вимагало цього.

      В 2015 р. у зв'язку з оптимізацією мережі професійно-технічних навчальних закладів м. Києва відбулося об"єднання "Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку" з "Київським професійним ліцеєм "Авіант".     

 Потім МВПУ зв'язку перейменували в державний навчальний заклад "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою".

  За 90 років своєї діяльності коледж змінив декілька назв, пережив евакуацію, важкі часи застою та занепаду, об’єднання з ПТУ №14 та ліцеєм «Авіант», але ніколи КПК ПВФП не змінювало свого призначення – готувати кваліфікованих робітників за сучасним професіями, потрібними людям та Україні. Це наші випускники працюють на заводах «Ленінська кузня», «Більшовик», «Арсенал», «Аналітприлад», «Квазар-мікро», «Маяк».

У поштових відділеннях КМД УДППЗ «Укрпошта» та телефонних станціях ВАТ «Укртелеком» м. Києва та регіонів України, у інформаційних відділах та службах діловодства, багатьох державних та бізнесових структурах, міністерствах, відомствах. Колективу коледжа завжди були притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура і поважне ставлення до учнів та їх праці, запровадження принципів родинної педагогіки та толерантності. Сьогодні Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою – це найсучасніший заклад професійної освіти нового типу.

 Коледж створено наказом Міністерства освіти і науки України на виконання Указу Президента України від 24 вересня 2014 року №744/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони захисту України та зміцнення її обороноздатності» з метою докорінного поліпшення патріотичного виховання, військової та професійної підготовки молоді, формування в учнів та студентів позитивного ставлення до виконання престижу військової служби та військової освіти й водночас формування професіонала високого рівня кваліфікації. 

 Особливістю навчального закладу нового типу є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово – облікових професій та спеціальностей. Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах в Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільних організаціях, підприємствах, установах, тощо.

 Коледж має 6 навчальних корпусів загальною площе. 14 610 м 2. Навчальний процес відбувається у 50 модернізованих кабінетах, 4 лабораторіях, 21 навчально-виробничих майстернях. Коледж має дві бібліотеки з книжковим фондом 58024 та 46000 од.зб., два читальні зали на 15 та 20 місць, актову та конференц-залу спортивний та тренажерний зали, музей КПК ПВФП, 2 гуртожитки на 200 місць, 2 медпункти, 2 буфети, готель та навчально-туристичну агенцію та навчальне відділення зв’яку.

 В коледжі створена локальна комп’ютерна мережа, що об’єднує майже 350 сучасних комп’ютерів. Цікаво працює експериментальна учнівська телестудія, щотижня на хвилі бізнес-радіо 93,8 Fm виходить радіопередача «Ми-українці». На базі коледжу діє унікальний навчально-виробничий комплекс: навчальне відділення зв’язку, навчальне кафе-бар, постійно діюча виставка «Учні професійно-технічних училищ – киянам», де організована учнівська інформаційна служба, що надає оперативні дані про професійно-технічні заклади столиці. Контингент учнів на 1 вересня 2015 року становив 1350 чоловік.

 Ті, хто закінчив наш навчальний заклад, гідно несуть звання випускників коледжу, чимало з них стали талановитими фахівцями, керівниками виробництва, навчають та виховують молодь.

  Коледж приділяє особливу увагу плануванню кар’єри випускників оскільки розглядає це як важливу складову ефективності своєї роботи, іміджу навчального закладу. КПК ПВФП в умовах конкурентної боротьби знайшло своє місце на ринку освітніх послуг. Навчальний заклад надає можливість отримати професійну освіту, яка потрібна економіці незалежної української держави та відповідає інтересам громадян України.

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

НАША АДРЕСА

І відділення: 01032, м. Київ, Шевченківський район,
бул. Т.Шевченка, 56
Тел./факс: (044) 235-16-40
Тел.: (044) 234-67-73,
234-19-76,
Черговий: тел.. 235-43-90

ІІ відділення: 03067, м. Київ, Солом’янський район,
вул. Гарматна 10
Приймальня:
тел./факс 456-10-02
Черговий: тел. 456-10-02

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2865
Перегляди статей
1400416

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK