1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Статті

Військово-професійна підготовка

 

 

 

     
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорія «В», «С» Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування

Професія майбутнього.
Висококваліфікований працівник не лише працюватиме з офісними програмними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), але й зможе стати провідним фахівцем у сфері інформаційних технологій.

Автослюсар - спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту автомобілів - це професія №2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Радіомеханік – фахівець з ремонту та обслуговування радіотехнічного обладнання. Професія радіомеханік – найбільш інтелектуальна з усіх робітничих професій через її складність та універсальність.

Детальніше…

Детальніше…

Детальніше…

 

 

 

Кабельник-спаювальник, електромонтер лінійних споруд електрозв’язку та проводового мовлення

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів

 

Кабельник – професія, яка потрібна буде завжди! З цими фахівцями ми стикаємося, коли виникають якісь проблеми зі зв’язком, будь-то ТВ, телефон або Інтернет. Тому що завдання кабельника – відновити контакт між абонентом і продавцем телекомунікаційних послуг.

Сучасний автомобільний засіб це складний механізм електронних датчиків, приладів та систем якими вправно керує майстер з діагностики бо він:
- виконує діагностування усіх систем автомобіля: двигуна, трансмісії, та допоміжного обладнання.

Детальніше…

Детальніше…

ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВИХ ЗБОРІВСУЧАСНА ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МОЛОДІ–МІЦНІ ЗБРОЙНІ СИЛИ БЕЗПЕКА УКРАЇНИАЛЬБОМ КПКАвторизація

АНОНС

З 20 по 23 лютого
в актовій залі коледжу
проходитиме виставка
художніх робіт
Марини Соченко

Початок 14:00

Детальніше

 

волог.:

тиск:

вітер:

Зараз на сайті

На сайті 138 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
2801
Перегляди статей
772586
  МИ В СОЦ.МЕРЕЖАХ

 
Google+

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK