Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Поради психолога

Кікоть Наталія Валеріївна

Всі, хто звертаються до психолога на консультацію, являються його клієнтами. Консультація дозволяє клієнту звільнитися від накопичених емоцій, особливо відчуття безвихідності, гніву, агресивності, люті.  Чи помічали ви, що коли комусь викажеш свої тривоги, то одразу й легше стає на душі. Для деяких роль “жилетки”, у яку можна виплакатись, виконують друзі чи батьки. Але ж бувають такі ситуації, що соромно або незручно розповісти мамі, а подруга потрібної поради не дасть, адже сама не має життєвого досвіду. В таких випадках допомагає психолог. Консультація дає можливість клієнту пожалітися на свої труднощі, вільно розповісти про свої проблеми в спокійній доброзичливій атмосфері,  що  гарантує повну безпеку,  збереження таємниці.    Крім того психолог в навчальному закладі проводить різноманітні дослідження. По-перше, це дає змогу ближче познайомитись з учнями, а також з самим процесом взаємодії психолога та клієнта. По-друге – науковий пошук, описання та виявлення закономірностей поведінки, чи будь-яких інших психологічних явищах. Учні можуть самі пропонувати теми для таких досліджень і брати в них участь.            

Послуги психолога для учнів, педагогів, батьків, абітурієнтів та гостей нашого коледжа:

  •   надання індивідуальних та сімейних консультацій;
  • проведення різноманітних тренінгів психологом закладу та спеціалістами дружніх організацій («Рівний-Рівному», «Розширення уявлень про свій внутрішній світ», «Попередження насильства в сім`ї», тощо);
  •   проведення психологічного тестування, планового та за запитом;
  •   надання методичної допомоги (література, статті, презентації);

Запрошуємо всіх бажаючих пройти комплексне профорієнтаційне психологічне тестування, яке включає вивчення:

  •   емоційної сфери (тест Люшера);
  •   особистісної сфери (тест Леонгарда, психогеометричний тест);
  •  сфери інтересів (СІС-190, ОДАНІ-2, Є.А. Клімова, Голланда, психогеометричний тест, В. Хеннінга – на вибір респондента від двох до всіх методик)

Якщоу Вас є бажання поспілкуватись з психологом,
Ви можете записатись на
 консультацію в каб.314-або за телефонами:
м.т.093-914-07-50, р.т. 238-21-03

Інформація для учнів коледжа! В нашому коледжі діє учнівська соціальна служба (УСС), якщо Ви бажаєте до нас приєднатись, будь-ласка приходьте після уроків до кабінету психолога.

Гарячі телефони

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри” — 8-800-500-21-80 (безкоштовно, конфіденційно та анонімно надає консультації і психологічну допомогу дітям, яка постраждала внаслідок жорстокого поводження з нею).  

Національна “гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей — 8-800-500-33-50.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: