Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

18.09.2015

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

2 жовтня 2015 року у коледжі відбулося урочисте відкриття нової сучасної аудиторії зразкової культури «Лабораторія медіатехнологій», яка забезпечить якісну професійну підготовку за професією широких кваліфікацій «Адміністратор програм радіо і телебачення».

Педагогічний колектив коледжу розпочав роботу з розробки Державного стандарту професійної освіти з професії «Адміністратор програм радіо і телебачення» з метою організації професійної підготовки робітника широких кваліфікацій для галузі радіомовлення та телебачення.

В рамках роботи над стандартом, коледж спільно з радіостанцією Бізнес радіо започаткував унікальний для професійної освіти України інноваційний проект під назвою «Ми – українці». Це щотижневі десятихвилинні випуски радіопередачі на хвилі 93.8FM.

Педагогічні працівники навчального закладу розробили проект кваліфікаційної характеристики з професії, який обговорено з галузевими працедавцями, освітньо-кваліфікаційну характеристику професії, структуру обов’язкового компоненту змісту освіти, типові програми з навчальних предметів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: