Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

17.02.2016

Зустріч представників Державної прикордонної служби України

17 лютого у ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовко» відбулася робоча зустріч педагогічного колективу з представниками адміністрації Державної прикордонної служби України на тему: «Військово-професійна підготовка фахівців військово-облікових спеціальностей  у професійних коледжах з посиленою військовою та фізичною підготовкою: стан та перспективи».
На зустрічі були присутні:
Калюжний Валерій Олександрович – заступник директора Департаменту персоналу – начальник управління роботи з персоналом Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор
Харченко Олексій Васильович – начальник сектору комплектування управління кадрового забезпечення
Рафіков Рім Рамілійович – заступник начальника управління матеріального забезпечення
Константінов Валерій Валерійович – директор Центру патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник»
Крилов Сергій Анатолієвич – заступник голови правління Центру воєнної політики та політики безпеки
Процик Василь Мирославович – директор Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, полковник
Куценко Анна Станіславівна – директор Київського молодіжного центру.
Гості оглянули навчальні лабораторії і майстерні з професійно-практичної підготовки, взяли участь у відкритому стройовому огляді курсантів.
Під час обговорення актуальних питань співпраці присутні високо оцінили рівень організації навчально-виховного процесу в коледжі та якість військово-професійної підготовки учнівської молоді.
За результатами зустрічі сторонами погоджено напрями співпраці коледжу з Державною прикордонною службою  України в частині здійснення підготовки кваліфікованих кадрів з військово-облікових професій та спеціальностей, погодження та розробки навчальних планів та програм, проведення занять з загальновійськової підготовки, проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням  за військово-обліковими професіями та спеціальностями, проведення профорієнтаційної роботи, уроків мужності, заходів військово-патріотичного спрямування тощо.
«Високий професіоналізм, духовність, вихованість, організація – риси притаманні як керівникам , так і тим хто навчається. Це підсумок невтомної праці державницького підходу до національно-патріотичного виховання молоді. Переконані, що співпраця навчального закладу і ДПС України принесе серйозний результат   на користь виховання майбутніх захисників держави», – засвідчив генерал – майор Калюжний  В.О. у Книзі відгуків коледжу.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: