Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

02.12.2016

Український оберіг

Анотація

          Матеріали методичної розробки «Український оберіг» можуть використовуватися викладачами, класними керівниками, майстрами виробничого навчання під час проведення виховних годин, спрямованих на патріотичне виховання учнів. Проводити їх можна як лекції, або з  залученням до роботи учнів, бо тема дуже цікава та корисна. Учні можуть працювати з інформаційним матеріалом, створювати презентації, виготовляти обереги своїми руками тощо.

Сьогодення дуже потребує формування у молоді національної свідомості, самосвідомості, розуміння того, що вона належить до українського народу; формування громадянина-патріота. Виникає потреба навчати її людяності та милосердя.

Тому, вважаю, що дана методична розробка стане в нагоді при формуванні цих якостей у молоді. Адже український оберіг здатний захищати людей, особливо в роки лихоліття, в періоди військових конфліктів, терористичних актів та інших негараздів. Іншими словами, захищати свого господаря від будь-якого спрямованого негативного впливу, яким би він не був, особливо, якщо він зроблений власними руками  та від чистого серця.

Це сприятиме духовному розвиткові учнів, поглибить їх знання українських традицій, буде налаштовувати на радість та гармонію.

Прізвище, ім’я, по батькові  та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію:

‑ Ткач Тамара Петрівна

  Email: altruistik@ua.fm

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: