Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

12.12.2016

Даруймо добро на Різдво!

Даруймо добро на Різдво!

Нема, напевне, нічого таємничішого та чарівнішого, ніж очікування новорічних свят і нема нічого приємнішого, ніж дарувати радість всім, хто знаходиться поряд, або в іншому куточку світу.
І дорослі, і малі вірять у дива, які відбуваються у передноворіччя. Добрі справи, навіть найменші,  з доброї волі кожного українця раптом можуть стати найжаданішим сюрпризом для тих, хто вірить.
Сьогодні особливо важливо вірити у чудодійну силу новорічних свят, коли Святий Миколай разом із янголами спускається на українську землю, зболену війною та нещастями. Підтримка та віра у Святого Миколая надзвичайно потрібна нашим дітям, які найбільш вразливі та незахищені, які чи не найбільше потерпають від політичних перипетій.
Напередодні новорічних свят адміністрація, педагоги, учні та курсанти ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» разом з волонтерами щиросердно долучилися до реалізації доброчинної акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», яка проводиться з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, активізації міжрегіонального співробітництва тощо.
12 грудня представники коледжу  з числа адміністрації, педагогічного колективу, курсантського та учнівського складу під урочистий супровід народного духового оркестру «Либідь» провели потяг, який відправився за маршрутом:  Київ  Чигирин  Дніпро  Запоріжжя  Волноваха  Маріуполь  Бердянськ  Генічеськ  Херсон  Миколаїв  Одеса  Київ. У ньому відбули з місією і курсанти коледжу на чолі з завідуючим відділення військово-фізичної підготовки підполковником Зубовим А.В.
Для учнів Волноваського професійно-технічного училища вони передадуть солодощі та 240 адресних привітань, виготовлених власноруч учнями та педагогами коледжу, в тому числі особливі дарунки для 10 дітей-сиріт.
Разом з представниками коледжу потяг провів та благословив на щасливу подорож перший заступник голови синодального управління військового духовенства протоієрей Мельник Тарас.
Не стояли осторонь проведення цієї акції й інші столичні професійно-технічні навчальні заклади: Київське вище професійне училище залізничного транспорту, Київське вище професійне училище деревообробки, Вище професійне училище №33 м.Києва, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м.Києва.
Ідея акції знайшла прихильників і серед профосвітян інших регіонів. Подарунки дітям передадуть заклади професійної освіти Дніпропетровщини та Запорізької області. Зокрема,  ДНЗ «Михайлівське ВПУ» приготувало смачні хлібобулочні та борошняні вироби.
Всі, хто приєднався до акції, мав на меті допомогти дітям відчути серцем тепло і затишок української родини, атмосферу новорічних свят.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: