Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

14.12.2016

VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

У 2017 році в Україні відбудеться VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу (лист МОН України № 1/9-644 від 06.12.2016).

15 грудня розпочалась реєстрація учасників VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.

Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою впровадження інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Від 06.12.2016 № 1/9-644 Органам управління освітою обласних та Київської міської державної адміністрації Обласним закладам післядипломної педагогічної освіти Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти Повідомляємо, що з 15 грудня 2016 року розпочинається реєстрація учасників VII Все-українського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти у наступних номінаціях: Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ місь-кого типу); Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи); Веб-сайти дошкільних навчальних закладів; Веб-сайти позашкільних навчальних закладів; Веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів. Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забез-печення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учи-телів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентуван-ня уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність на-вчальних закладів України засобами Інтернету. Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяль-ності закладів освіти. Кожний сайт оцінюється за показниками в 4 категоріях: контент, зруч-ність, динаміка, дизайн та технічні показники. Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг». Для участі y Конкурсі за бажанням навчального закладу необхідно на електронну адре-су contest@inau.ua подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 09 лютого 2017 ро-ку. Більш детальну інформацію про умови Конкурсу, анкету та зразки документів можна знайти за посиланням http://www.inau.org.ua/projects.phtml. Заступник Міністра Павло Хобзей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: