Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

22.02.2017

Відбулася міська методична секція старших майстрів ПТНЗ міста Києва

21 лютого 2017 року на базі Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» (вул. Гарматна, 10) на високому рівні відбулась міська методична секція старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва на тему: «Методичні аспекти оновлення змісту професійної освіти при організації навчально-виробничого процесу з метою упровадження інформаційно-комунікативних технологій».
На секції були присутні: старші майстри професійно-технічних навчальних закладів м. Києва, працівники управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на чолі з начальником Бондаренком О. М., заступник директора Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві Павлюк І. М.
Секцію розпочав начальник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Бондаренко Олег Миколайович разом з директором коледжу Петровичем Василем Сергійовичем.
Далі відбувся відкритий стройовий огляд до відзначення річниці подій Революції Гідності. за участю курсантів. Під час проведення огляду, крім учасників секції та курсантів  коледжу, були присутні: представник громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Ігор Кульчицький, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці (УПЦ КП) отець Тарасій.
Після вшанування пам’яті Героїв гості відвідали уроки:

  1. Спеціаліста вищої категорії, «викладача-методиста» Товстенка Миколи Васильовича з предмета «Технічне креслення» .
  2. Викладача другої категорії Мазепи Сергія Анатолійовича з предмета «Правила дорожнього руху».
  3. Майстра виробничого навчання ІІ категорії Верещака Василя Івановича з учнями за професією слюсар з ремонту автомобілів.
  4. Майстра виробничого навчання Мінакова Олександра Юрійовича з учнями за професією токар.
  5. Майстра виробничого навчання Опанасюка Андрія Олександровича з учнями за професією майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів.

Одночасно з уроками  6 учасників секції відвідали майстер-клас «Початкове навчання водінню».
Старші майстри ПТНЗ м. Києва мали змогу побувати на майстер-класі «Виконання вправ з діагностики автомобільних засобів», який провів майстер виробничого навчання ІІ категорії, завідувач лабораторії Кухарчук Олександр Володимирович.
З доповідями на секції виступили:
1.Поступаленко В.А. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» на тему: «Сучасний зміст уроку виробничого навчання – середовище високопрофесійної діяльності майстра виробничого навчання та учнів з постійним використанням інформаційно-комунікаційних технологій».
2. Протопопов В.В. – майстер виробничого навчання коледжу на тему: «Формування сучасного змісту професійної освіти за умови постійного використання самостійно-творчої діяльності учнів для створення навчальних, пошукових, практично-дослідних проектів».
На подив учасників секції їм було запропоновано ознайомитися з матеріально-технічної базою провідних виробничих цехів Державного підприємства «Антонов».
Під час підведення підсумків роботи міської методичної секції старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва було відзначено сучасний імідж та актуальна професійна підготовка в навчальному  закладі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: