Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

10.03.2017

В Київ прибув п’ятий Потяг Єднання України “Труханівська Січ”

В Київ прибув п’ятий Потяг Єднання України “Труханівська Січ”, серед пасажирів якого є і представники педагогічного та курсантського складу Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Пасажири агітпоїзду протягом 16 днів подорожуватимуть містами України.
Протягом 16 днів, з 9 по 24 березня, волонтери, студенти, школярі, громадські діячі та військові з різних регіонів подорожуватимуть містами України. Проект передбачає ряд культурно-освітніх заходів і цікавих зустрічей. Проект стартував в Києві. В столиці мандрівники відсвяткують Шевченківські дні, відвідають музеї, вшанують пам’ять загиблих на Майдані.
Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.
10 березня відбувся круглий стіл у Міністерстві освіти і науки України, учасники якого обговорили питання розбудови системи національно-патріотичного виховання через військово-професійну підготовку допризовної молоді у професійно-технічних навчальних закладах.
Міністр культури зустрівся з організаторами Всеукраїнської акції “Потяг Єднання України “Труханівська Січ”. Детальніше

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: