Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

24.03.2017

Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

23.02.2017 року в коледжі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня в присутності методиста Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві Кравченко Ю.А.  У його роботі взяли участь 22 члени комісії.

Протягом атестаційного періоду члени АК мали змогу послухали звіти на робочих місцях педагогів, які атестуються. Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення. На засіданні кожен педагог через портфоліо презентував власний досвід та результативність роботи за міжатестаційний період. Дуже приємно, що у кожного педагога є чималий методичний доробок, адже життя у нашому закладі насичене і цікаве. Цього року атестацію проходило 23 педагогічних працівника.

Засідання атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо педагогічних працівників коледжу, які атестуються атестаційною комісією ІІІ рівня, відбудеться 22 березня о 14.00 за адресою Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: