Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

13.06.2017

Урочисте завершення навчального року відзначатиметься 28 червня

ДЕРЖАВНИЙНАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»

 ПРЕС-АНОНС

Знаменною датою для педагогічного колективу, учнів і курсантів  Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою має стати урочисте завершення навчального року, що відзначатиметься 28 червня, яке у цьому році приурочене Дню відзначення 21-ї річниці Конституції України.

Особливим став цей рік для колективу одного із найстаріших закладів професійно-технічної освіти України. З моменту підписання Президентом України Указу від 03.05.2017 №126/2017, розпочався відлік нового етапу літопису навчального закладу – закладу нового типу. Керівництво держави підтримало ініційований педагогічним та учнівським колективом у 2012 році пілотний проект, який спрямований на досягнення принципово нового рівня військово-патріотичного виховання молоді та створення системи підготовки професійного і мотивованого персоналу – сучасної плеяди патріотів України.

Патріот починається з родини, з навчального закладу, де учень, перебуваючи, здобуває основи досвіду життя, гартується як особистість, вчиться бути людиною, а в професійно-технічної освіті – ще й кваліфікованим конкурентоспроможним робітником. Вже сьогодні ми робимо те, про що інші будуть мріяти лише завтра – це не красиве гасло, а життєве кредо, що поєднує зусилля згуртованого єдиною метою педагогічного колективу професійного коледжу. Особливістю навчального процесу стала ступенева підготовка, яка створює передумови для досягнення випускниками компетентностей та практичних навичок, які вони зможуть успішно застосовувати у цивільному секторі та впевнено використовувати набутті військово-професійні знання під час проходження військової служби. Крім того, такий вид підготовки сприятиме реалізації завдань визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України у напрямку професіоналізації національного війську та є джерелом накопичення підготовленого мобілізаційного резерву.

Зусилля педагогічного колективу зосереджуються не тільки на здобуття відповідного рівня професійної освіти та навчанню військовій справі, а й на національному, громадському вихованні, розкритті творчого потенціалу учнівської молоді, формуванні свідомого громадянина з активною громадською позицією, високими моральними якостями, почуттям патріотизму та духовними цінностями.

Символічною подією у цей святковий для держави і нашого колективу день стане урочиста церемонія відкриття пам’ятника захисникам України, які поклали свої життя у боротьбі із зовнішньою агресією та висловлення слів вдячності воїнам, які боронили і продовжують захищати суверенітет та територіальну цілісність держави. Головним элементом композиції пам’ятника є бойова машина, яка використовувалася під час ведення бойових дій на території Донецького аеропорту. Понівечений та розбитий БРДМ передали навчальному закладу волонтери. Ідею відновити її власними силами та зробити її серцевиною пам’ятника підтримав весь педагогічний та учнівський колектив.

За програмою заходу планується покладання квітів на алеї Героїв, ознайомлення з організацією навчального процесу, урочисте відкриття пам’ятника, проходження урочистим маршем курсантських підрозділів, кадетів, виступи творчих колективів учнів коледжу (духового оркестру «Либідь» та оркестру ударних інструментів «Киянки»), тощо.

Для участі в урочистостях планується запросити представники органів державного управління, Міністерств та силових відомств, ветеранських, громадських організацій, духовенства, засобів масової інформації, інших освітніх навчальних закладів, сім’ї осіб, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході країни, батьки випускників та усі небайдужі.

Захід відбудеться о 10.00 за адресою вул. Гарматна, 10.

Для представників засобів масової інформації буде надана можливість провести  інтерв’ю з директором навчального закладу, випускниками та їх батьками (за згодою) тощо.

Контактна особа: Чистякова Наталія 066-148-80-84, 234-31-23Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: