Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

26.11.2017

ПРОЕКТНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ

 Науково-практичний семінар 25.10.17р.

Педагоги Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Проектні технології навчання у професійній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників», який проводився  25 жовтня 2017 року в Київському палаці дітей та юнацтва. Захід організовано Департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України та відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти.

              Перша частина семінару присвячена нагальній потребі законодавчого забезпечення, розгляду Проекту закону «Про професійну освіту», формуванню назв кваліфікацій відповідно до 1-5 рамок Національної кваліфікації. В промові Мірошниченко К.Б.
Зроблено наголос на акредитацію освітніх програм, що розширить поле творчої діяльності навчальних закладів у підготовці методичного забезпечення професій. Крім цього, мова йшлася про необхідність створення Центрів професійної кар’єри, які надаватимуть випускникам навчальних закладів  змістовні консультації щодо планування власної кар’єри та перших кроків на шляху до її реалізації.
Друга частина науково-практичного семінару присвячена актуальним питанням запровадження проектних технологій в навчальний процес. Доповідачами надавались методичні рекомендації щодо особливостей розробки моно-проектів та міжпредметних проектів, творчих та дослідницьких проектів
міжпредметних проектів, творчих та дослідницьких проектів

        Після завершення семінару всім учасникам запропоновано ознайомитись з експозицією дев’ятої Міжнародної виставки  «Інноватика в сучасній освіті-2017».Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: