Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

30.01.2018

29 СІЧНЯ В МЕЖАХ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ «СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ» ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

29 січня в межах роботи над проектом «Сонячний коледж» відбулося засідання робочої групи, в якому активну участь взяли директор коледжу Петрович Василь, члени робочої групи: заступники директора коледжу та педагогічні працівники, представники виконавців монтажно-ремонтних робіт. На засіданні були визначені пріоритетні напрямки подальшої реалізації проекту, обговорені терміни виконання запланованих ремонтних та інших робіт, а також розглядався досвід європейських країн, зокрема досвід професійної Білявської школи (Польща). До того ж проект продовжує системну роботу педагогічного колективу з модернізації змісту професійної освіти.

Нагадаємо, що за дорученням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ініціативна група з числа працівників коледжу у грудні 2017 року розпочала роботу над проектом «Сонячний коледж». Мета проекту – організація провадження професійної підготовки кваліфікованих робітників для сфери відновлювальної (альтернативної) енергетики, реалізація завдань еколого-економічного виховання та навчання учнів у рамках Всеукраїнської програми виховання в молоді дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Сьогодні, як ніколи, набувають актуальності професії, які тісно пов’язані з роботою у сфері альтернативної енергетики. Педагогічний та учнівський колективи Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» чітко усвідомлюють, що ресурси нашої планети не безмежні, тому вже давно аналізують можливості, а також екологічні та економічні переваги заміни традиційних джерел енергії альтернативними. В перспективі це дозволить перейти на автономне забезпечення коледжу альтернативними джерелами енергії.

Вочевидь сфера альтернативної енергетики вимагає кваліфікованих кадрів, у тому числі робітничих. Рішенням педагогічної ради коледжу було одноголосно схвалено ініціативу щодо започаткування у 2018-2019 навчальному році професійної підготовки за професією широких кваліфікацій «Майстер з монтажу та обслуговування відновлювальних систем альтернативної енергетики». Також підтримана пропозиція модернізувати приміщення коледжу, які знаходяться за адресою вул. Гарматна, 10, встановивши необхідні технічні системи та обладнання  систем відновлювальної енергетики, з метою створення навчально-матеріальної бази за новою професією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: