Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

06.02.2018

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ УЧНІВ ТА КЕРІВНИКІВ ПРОЕКТІВ

КУРСАНТИ ДНЗ «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ» ВИБОРОЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ВИНАХІДНИЦЬКИХ ТА РАЦІОНАЛІЗАТОРСЬКИХ ПРОЕКТІВ.

31 січня – 2 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»» проходив фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів.

В заході взяли участь більше 95 проектів закладів освіти з усієї країни. За підсумками конкурсу курсанти коледжу здобули перемогу. Команду ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» коледжу відмітили грамотою за високоефективну підготовку учасників-призерів поміж всіх інших команд з України.

В якому взяли участь більше 95 проектів закладів освіти з усієї країни за підсумками конкурсу курсанти коледжу здобули перемогу. Команду коледжу відмітили грамотою за високоефективну підготовку учасників-призерів поміж всіх інших команд з України.

Категорія «Комп’ютерні науки та штучний інтелект»:

І місце

1.Мойсеєнко Леонтій (ВРМ-1)

2.Родіонов Андрій (ВРМ-1)

3.Бобро Олексій (ВРМ-1)

Проект: Віртуальна лабораторія «RADIO ELECTRONICS»

ІІ місце

 1.Василенко Артем (ВМД-3)

2.Антоненко Ярослав (ВМД-3)

Проект: Віртуальний симулятор «ПРОФЕСІОНАЛ»

Керівники проектів: Протопопов В.В., Спортесний А.Є.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: