Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

22.02.2018

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

Вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні,  20 лютого в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулась Година пам’яті «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ГЕРОЇ СЕРЕД НАС !».
20 лютого – четверта річниця розстрілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України.   Хтось мудрий сказав: “Із втратою кожної людини, ми втрачаємо цілий Всесвіт”. Чотири роки тому на Майдані та Інститутській українці втратили нашу Небесну Сотню –  Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. З метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги й самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності в Державному навчальному закладі «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»  відбулась Година пам’яті «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ГЕРОЇ СЕРЕД НАС !».
На заході були присутні голова КМО Народного Руху України – Гудим Петро, мати загиблого на Майдані героя Устима Голоднюка – пані Ірина,  відома українська художниця, волонтер –  Марина Соченко, голова благодійної організації «Благодійний медичний фонд «Лелека»»  – Мартинюк Сергій, керівник благодійного фонду «Пам’яті Небесної Сотні» – Павленко Андрій.

В межах заходу відбулося відкриття виставки художніх робіт Марини Соченко «Обличчя Майдану», яка присвячена 4-й річниці вшанування Героїв Небесної Сотні. Творчість Марини Соченко базується на глибокій національній традиції, патріотизмі. В своїх роботах художниця поєднує високий професіоналізм з активною громадянською позицією.
У своєму виступі Голова КМО Народного Руху України  Гудим Петро Іванович побажав учням коледжу творити вільну, демократичну державу.
Зі сцени лунали пісні: «А сотню вже зустріли небеса» у виконанні курсантів групи ВІТ-1 Данилюка Руслана та Головахи  Віталія, «Герої не вмирають, Герої серед нас!» у виконанні учениці групи 14-3 Забельської Марії та курсанта групи ВІТ-3 Мунгалова Владислава, спогади, вірші тощо.
Герої «Небесної сотні» пішли у вічність. Але людина живе стільки, скільки про неї пам’ятають. Ті, хто віддав своє життя на Майдані за право українців жити у вільній демократичній державі, житимуть вічно. Наш навчальний заклад низько вклоняється перед Героями Небесної Сотні та завжди пам’ятатиме їх подвиг! Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: