Мова
uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

23.02.2018

ЗАХІД ДЛЯ КУРСАНТІВ КОЛЕДЖУ, ЗА УЧАСТІ КИЇВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ – «ТОВАРИСТВА ВЕТЕРАНІВ РОЗВІДКИ ВМФ»

22 лютого 2018 року в бібліотеці імені О. Довженка відбувся захід для курсантів ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», за участі Київської Громадської організації – «Товариства ветеранів розвідки ВМФ». Висвітлювалася роль річкової флотилії в героїчній обороні Києва (липень – вересень 1941 р.). Військова флотилія – це з’єднання річкових військових кораблів на Прип’яті, Дніпрі, Десні, що була сформована в червні 1940 р. на базі Дніпровської військової флотилії. Виконавши завдання, моряки підірвали свої кораблі і билися у складі оточеного угруповання Південно-Західного фронту.

З розповіддю про героїв-моряків, більшість з яких загинули, обороняючи Київ від німецьких загарбників на початку війни, виступив Голова «Товариства ветеранів розвідки ВМФ», капітан ІІ рангу у відставці Олександр Мармашов.
Олександр Володимирович навів реальні факти знаходження кораблів та залишків моряків на місцях їх загибелі. Товариство займається пошуком та підйомом потоплених кораблів військових флотилій, створило історико-меморіальний музейний комплекс «Оборона Києва 1941 р.» , веде пошукові роботи та урочисте перезахоронення залишків воїнів Великої Вітчизняної війни.
У кінці ведучий відповів на всі запитання, які виникли в ході заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: