uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

24.02.2018

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ XVIІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ЕКОСОФТ-2018»

21-23 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»», Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та спонсорів Компанії «Скайлайн Софтвер», ГО «Спілка автоматизаторів бізнесу», Компанії «Інтер Системс», Міжнародної патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» проходив фінал XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018».

В якому взяли участь 133 проекти закладів освіти з усієї країни за підсумками конкурсу учні і  курсанти коледжу здобули перемогу.

Категорія «РОБОТИ»:

І місце

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)
Проект: робот «LINE FOLLOWERS-1»

І місце

2.  Василенко Артем (ВМД-3)
Проект: робот «LINE FOLLOWERS-2»

ІІ місце

3.  Пігорев Арсеній (19-1)
Проект: робот «MINI SUMO»
Керівник: Протопопов В.В.
Категорія «КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ»:

І місце

1. Селезньов Євгеній (ВМД-3)
Проект: короткометражний фільм «LOVE CONQUERS ALL»
Керівники: Протопопов В.В., Прядко Л.Д.

 Категорія «НАВЧАЛЬНІ»:

І місце

1.  Мойсеєнко Леонтій (ВРМ-1)
2.  Родіонов Андрій (ВРМ-1)
3.  Бобро Олексій (ВРМ-1)
Проект: Віртуальна лабораторія «RADIO ELECTRONICS»
Керівники: Протопопов В.В., Спортесний А.Є.

ІІ місце

1.  Василенко Артем (ВМД-3)
2.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)
Проект: Віртуальний симулятор «ПРОФЕСІОНАЛ»
Керівник: Протопопов В.В.

ІІ місце

3.  Грицюк Павло (ВРМ-1)
4.  Пилипенко Матвій (19-1)
Проект: «Електронний освітній ресурс «ENGLISH LESSONS»
Керівники: Протопопов В.В., Білоус С.М., Яковенко Н.М.

ІІІ місце

1.  Шилко Микола (19-1)
Проект: Електронний освітній ресурс  «ГОТИКА БАРОКО КЛАСИЦИЗМ»
Керівники: Протопопов В.В., Прядко Л.Д.
 За результатами Національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018» право у складі делегації представляти Україну отримали:

«ROBOTICS»

1.  Антоненко Ярослав (ВМД-3)
2.  Василенко Артем (ВМД-3)
3.  Пігорев Арсеній (19-1)

«SHORT MOVIE»

4.  Селезньов Євгеній (ВМД-3)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Copyright © KPK comunication 2018 ® All COLLECTIVE KPK
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: