uk Ukrainian

ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

16.04.2018

ФАХОВИЙ ТИЖДЕНЬ «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ»

10-13 квітня 2018 року проходив фаховий тиждень «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ», загалом в ньому прийняли участь всі групи за професіями цього напрямку а саме: 18-1,19-1, ВМД-1, ВРМ-1, 19-2, ВМД-2, 18-3, 19-3, ВМД-3, Т-5, Т-7, Т-10.

 10 квітня

Відбулося змагання «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГРУПИ» за умовами якого кожна група повинна була презентувати себе, а також продемонструвати процес свого навчання професії, за підсумками визнано переможцями:
І місце – ВРМ-1 (командир взводу Спортесний А.Є. майстер вн Настенко В.О.)
ІІ місце – ВМД-2 (майстри вн Шпортько В.О. Литвиненко В.І.)
                19-1 (майстер вн Протопопов В.В.)
ІІІ місце – ВМД-1 (майстри вн Опанасюк А.О. Рубльов О.В.)
                18-1 (майстер вн Копил А.О.)

11 квітня

Проходили «КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ» за трьома напрямками, де кожен учень та курсант мав можливість продемонструвати свої професійні уміння та навички, здобули перемогу:

«Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування»:

І курс

І місце – Шиш Дмитро (19-1) майстер в/н Протопопов В.В.
ІІ місце – Шкляр Євген (19-1) майстер в/н Протопопов В.В.
ІІІ місце – Касьян Олександр (19-1) (майстри вн Опанасюк А.О. Рубльов О.В.)

ІІ курс

ІІІ місце – Гончарук Владислав (ВМД-2) (майстри вн Шпортько В.О. Литвиненко В.І.)

ІІІ курс

І місце – Карасьов В’ячеслав (19-3) майстри в/н Опанасюк А.О. Мамчур М.С.
Василенко Артем (ВМД-3) майстер вн Кухарчук О.В.
ІІ місце – Товстенко Руслан (19-3) майстри в/н Опанасюк А.О. Мамчур М.С.
ІІІ місце – Вашакідзе Артур (ВМД-3) майстер вн Кухарчук О.В.

«Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

І місце – Поліщук Олексій (18-3) майстер вн Копил А.О.
ІІ місце – Попов Олександр (18-1) майстер вн Копил А.О.
ІІІ місце – Маслун Олександр (18-1) майстер вн Копил А.О.

«Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування»

І місце – Федоровський Владислав (Т-7) майстер вн Прищепа Ю.Б.
ІІ місце – Бобро Олексій (ВРМ-1) командир взводу Спортесний А.Є. майстер вн Настенко В.О.
ІІІ місце – Грицюк Павло (ВРМ-1) командир взводу Спортесний А.Є. майстер вн Настенко В.О.

12 квітня

Проходили «ПРОФЕСІЙНІ ІГРИ – 2018» цей технічний брейн-рінг проходив за двома кваліфікаціями, та за результатами оцінювання журі визнано командою переможцем:

Кваліфікація «Діагностика автомобілів»

Переможець: команда «Випускних груп»
19-3 майстри в/н Опанасюк А.О. Мамчур М.С.
ВМД-3 майстер вн Кухарчук О.В.

Кваліфікація «Радіоелектроніка»

Переможець: команда «Перший курс»
                                      ВРМ-1 командир взводу Спортесний А.Є. майстер вн Настенко В.О.
Також проходив фестиваль «KPCROBOFEST-2018» на якому презентувались методи та способи конструювання, програмування та складання робототехнічних та роботомеханічних систем, моделей та комплексів різного рівня складності.

13 квітня

В актовій залі коледжу в третє відбувалась Інтелектуальна дослідницька професійна конференція «ВЕРШИНИ ЗНАНЬ – 2018» в форматі якої кожен учень та курсант мав можливість презентувати свої доробки дослідницького характеру під певним керівництвом педагогічного працівника коледжу за двома категорія, за результатами голосування високого журі визнано переможцями:

ГРАН-ПРІ КОНФЕРЕНЦІЇ

радіомодель «Сонячна панель»
                   Семенчук Микола (Т-7)
керівник: Прищепа Ю.Б.

Категорія «ПОШУКОВІ ПРОЕКТИ»

І місце – проект «Віртуальна лабораторія «RADIO ELECTRONICS»
Мойсеєнко Леонтій, Бобро Олексій, Родіонов Андрій (ВРМ-1)
керівник: Протопопов В.В.
ІІ місце – проект Відеоматеріали проекту «Крок в майбутнє»
Пилипець Артем (Т-8)
керівник: Трубчанінова В.В.
Сертифікат учасника – проект короткометражного фільму «Любов перемагає все»
                   Селезньов Євгеній (ВМД-3)
керівник: Протопопов В.В.

Категорія «ПРАКТИЧНІ ПРОЕКТИ»

І місце – робот-модель «LINE FOLLOWERS-1»
Василенко Артем (ВМД-3)
керівник: Протопопов В.В.
ІІ місце – робот-модель «miniSUMO»
Пігорев Арсеній (19-1)
керівник: Протопопов В.В.

Протягом тижня проводилось рейтингове відстеження за підсумками всіх конкурсів та змагань за для визначення абсолютних переможців в різних категорія, серед учнів та курсантів груп «ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ» а саме:
 

КРАЩИЙ УЧЕНЬ ЗА ФАХОМ:

 

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування

Василенко Артем ВМД-3 майстер вн Кухарчук О.В.

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

Поліщук Олексій 18-3 майстер вн Копил А.О.

Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування

Семенчук Микола Т-7 майстер вн Прищепа Ю.Б.

КРАЩИЙ УЧЕНЬ

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ – 2018

 

КРАЩИЙ УЧЕНЬ – Семенчук Микола Т-7

ІІ місце – Родіонов Андрій ВРМ-1

ІІІ місце – Селезньов Євгеній ВМД-3

 

КРАЩА ГРУПА

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА РАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ – 2018

 КРАЩА ГРУПА – ВРМ-1 командир взводу Спортесний А.Є. майстер вн Настенко В.О.

ІІ місце – ВМД-3 майстер вн Кухарчук О.В.

ІІІ місце – 19-1 майстер в/н Протопопов В.В.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Copyright © KPK comunication 2018 ® All COLLECTIVE KPK
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: