Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

01.06.2018

31 ТРАВНЯ 2018 ЗБІР У БОРТНИЧАХ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

31 травня 2018 року на базі Окремої комендатури охорони і забезпечення прикордонної служби, що у Бортничах був проведений одноденний міський навчально-польовий збір учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Збір був проведений завдяки співпраці Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської Ради (Київської міської державної адміністрації) з Окремим регіональним центром комплектування Державної прикордонної служби України та за підтримки Київського міського військового комісаріату, Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.
Метою проведення збору стало виконання програми з предмету «Захист Вітчизни», військово-патріотичне виховання учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти та популяризація військової служби у Державній прикордонній службі України.
Учасникам зборів було продемонстровано зразки одностроїв, речового майна, озброєння та військової техніки для патрулювання та виконання спеціальних завдань. Яскравою цікавинкою стала демонстрація дій наряду прикордонної служби щодо затримання порушника державного кордону, протидія терористичним діям на пункті пропуску.
Під час навчально-польових зборів відбулись змагання команд навчальних закладів з військово-прикладних видів спорту. Зокрема, програма змагань включала в себе таки види:
–  розбирання та збирання автомата Калашнікова на швидкість;
– спорядження магазину набоями калібру 5,45;
– метання навчальної гранати на дальність;
– біг на коротку дистанцію (60 метрів);
– слідопитство.
За команду Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою виступали: Антон Дубчак, Анастасія Кравецька, Анастасія Головченко, Ростислав Гузовський та Руслан Данилюк.
Для відновлення витрачених фізичних сил господарями на обід для гостей була приготована смачна солдатська каша.
На завершення, після нагородження переможців змагань, для учасників збору з концертною програмою виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Державної прикордонної служби України.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: