Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

03.07.2018

ПРОЕКТ «СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ»

Інноваційний освітній проект «Сонячний коледж», який розпочато в коледжі з вересня 2017 року, досяг стадії активного розвитку.

 З 26 червня у польському місті Білява розпочалось стажування чотирьох педагогічних працівників коледжу, яке триватиме до 15 липня. Стажування проходитиме в два етапи: І-й етап – в Білявській професійній школі, ІІ-й – ознайомлення із технологією виробництва сонячних колекторів та компонентів геліоустановок на фірмі НЕWALEX. За результатами стажування педагоги набудуть фахових компетенцій, необхідних для проведення практичних занять за профільними навчальними модулями та роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням для сфери відновлювальних джерел енергії.
Також в коледжі розпочались роботи з модернізації приміщення нової майстерні-лабораторії, до яких польські партнери долучились в особі Яцлава Вроцика. Під час робочої зустрічі були обговорені технічні умови монтажу 4-х сонячних колекторів та іншого навчального обладнання.
Професійна підготовка та використання альтернативних джерел енергії все більше стають пріоритетними в діяльності коледжу.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: