Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

18.07.2018

Ц І К А В О, С У Ч А С Н О, А К Т У А Л Ь Н О

Ініціативна група освітян, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники Одеської національної академії зв’язку ім. Попова та Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою розпочали роботу над розробкою професійного стандарту нового покоління. З’явиться нова професія широких кваліфікацій з назвою “Майстер цифрових систем виробництва”. Можливий інший варіант назви професії “Оператор цифрових систем виробництва”. Методика створення освітньо-професійних стандартів передбачає конструктивний діалог з роботодавцями.
Ось і відбулись у коледжі перші зустрічі з представниками компаній “ARC ” Дмитром Рогачовим і “РОЗУМНИКИ” Ярославом Коханом, Олександром Коханом, Інститутом модернізації змісту освіти МОН України Вікторєю Косик – начальником відділу цифрової освіти та ІКТ, Галиною Коломоєць – науковим співробітником відділу. Присутні позитивно оцінили крок щодо оновлення змісту і намітили наступні кроки.
Розроблений проект професійного стандарту (кваліфікаційної характеристики) буде направлений зацікавленим сторонам для внесення пропозицій до змісту та у результаті корегування має пройти апробацію. Важливим кроком буде внесення назви професії до Державного класифікатора і звичайно отримати ліцензію для первинної професійної підготовки.
З А П Р О Ш У Є М О ДО П А Р Т Н Е Р С Т В А.
Оргкомітет   0677045793

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: