Мова
uk Ukrainian

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

10.09.2018

РОЗПОЧАТО ПРОЕКТ, СПРЯМОВАНИЙ НА ВИКОРИСТАННЯ ДОСВІДУ ПРОГРАМИ NICE (НАЦІОНАЛЬНА ІНІЦІАТИВА З КІБЕРОСВІТИ)

Як вже повідомлялося, в коледжі розпочато проект, спрямований на використання досвіду програми NICE (національна ініціатива з кіберосвіти).

10 вересня відбулося друге засідання робочої групи, в якому взяли участь представники адміністрації та педагогічного колективу коледжу,  директор ГО “Українська академія кібербезпеки” Андрій Пазюк, ректор Одеської національної академії зв’яку ім. О.С.Попова Воробієнко Петро Петрович, доктор юридичних наук, професор Марущак Анатолій Іванович, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти Галина Коломоєць.

Учасники зустрічі обговорили необхідні кроки для започаткування професійної підготовки кваліфікованих робітників у галузі кібербезпеки в Україні та познайомилися з американським досвідом. Ключовими завданнями визначено: використання модульно-компетентісного підходу при розробленні професійного та освітнього стандартів, створення можливостей для навчання за різноплановими освітніми програмами та ступеневої освіти випускників за визначеним напрямком, рівень оволодіння англійською мовою здобувачів професійної освіти. За результатами засідання прийнято рішення щодо подальшого розвитку проекту та  узгоджена прогнозована назва майбутньої професії “Майстер з кібербезпеки”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: